Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Tłumaczenia pisemne Szczecin

Tłumaczenia pisemne Szczecin

Bardzo cieszymy się, że Twoja firma mocno się rozwija i próbuje podbić zagraniczne rynki zbytu. Dlatego chętnie wesprzemy Cię na drodze do międzynarodowego sukcesu, oferując profesjonalne i rzetelne usługi przekładu. Biuro Tekst Translator w Szczecinie oferuje tłumaczenia pisemne literatury i dokumentów (również przysięgłe), ustne (konsekutywne i symultaniczne) oraz audiowizualne. Szeroka wiedza leksykalna sprawia, że jesteśmy gotowi do obsługi firm różnych branż. Poznaj szczegóły na naszej witrynie internetowej.

357
0
2
Markowe pióra wieczne

Markowe pióra wieczne

Z dodatkiem złota, palladu, platyny, a także srebra - proponowane markowe pióra wieczne z naszego asortymentu cechuje to, że wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze materiały do ich produkcji. Mamy bardzo zróżnicowany asortyment - od bardziej nowoczesnych kształtów, po projekty klasyczne. Wszystkie one będą doskonałym prezentem, na szereg różnych okazji.

153
0
3
Szkolenia BHP online

Szkolenia BHP online

Polecamy wyjątkową ofertę na szkolenia BHP przez Internet. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Dzięki nam w szybki i łatwy sposób będziesz mógł przyswoić wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w dogodnym dla siebie czasie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie daje Ci odbycie szkolenia BHP online, zapoznaj się z naszą propozycją dostępną na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

252
0
4
Ulotki reklamowe Warszawa

Ulotki reklamowe Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej propozycji naszej firmy, która obejmuje usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Jako drukarnia z dużym doświadczeniem oraz pracująca na zaawansowanym parku maszynowym, zapewniamy o wysokiej jakości naszych produktów. Są wśród nich ulotki reklamowe wykonywane na zamówienie, wizytówki, kalendarze, plakaty i foldery, teczki firmowe i wiele innych. Zachęcamy do zaufania profesjonalistom z Warszawy, którzy dostarczą Państwu najlepszych rozwiązań poligraficznych.

255
0
5
Agencja pracy Szczecin

Agencja pracy Szczecin

Najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa są osoby działające na produkcji. Dlatego też tak ważne jest, aby proces rekrutacji został przeprowadzony przez ludzi, którzy doskonale znają się na zatrudnianiu i poszukiwaniu nowych kandydatów na nawet najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Agencja pracy Master HR ze Szczecina proponuje szeroki zakres usług w tej dziedzinie. To właśnie dzięki niem ograniczysz w znacznym stopniu koszty rekrutacji, a ponadto zminimalizujesz ryzyko błędu. Zapraszamy!

583
0
6
Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo dokonywania transakcji przykładowo w sklepach, warto rozpocząć stosowanie wyłącznie kart płatniczych. Zachęcamy do przystąpienia do programu "Polska Bezgotówkowa", dzięki któremu firma będzie mogła między innymi zacząć bezpłatnie korzystać z terminali POS przez rok.

125
0
7
Tworzenie wykresów naukowych

Tworzenie wykresów naukowych

Podstawową sferą naszej działalności jest tłumaczenie dzieł w języku polskim oraz angielskim. Nie jest nam obce jednak tworzenie wykresów naukowych, które zapewnią Państwa artykułom przejrzystość oraz ubogacą publikacje odpowiednią grafiką. Większość osób zwraca szczególną uwagę na kwestie wizualne, dlatego łatwiej w ich pamięci pozostanie obejrzana tabela niż długi i skomplikowany tekst.

341
0
8
Artykuły biurowe Warszawa

Artykuły biurowe Warszawa

Rzetelna firma oferująca praktyczne artykuły biurowe w Warszawie. Nasze produkty charakteryzują się tym, że wykonano je z precyzyjną dbałością o każdy detal, a więc sprzedając je jesteśmy pewni, że zadowolą naszych wymagających klientów. Wszystkie nasze towary występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

467
2
9
Kantor Wrocław

Kantor Wrocław

Lombard Grosz oferuje atrakcyjną pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy biżuterię srebrną i złotą, materiały kolekcjonerskie, laptopy i telefony komórkowe, jak również sprzęt RTV czy AGD. Udzielamy wsparcia finansowego Klientom, którzy z różnych przyczyn nie mają szans na pożyczkę w banku.

435
2
10
Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Tak zwane raje podatkowe i podmioty, które są zarejestrowane w tych miejscach mogą wydawać się atrakcyjnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Należy jednak pamiętać, iż po przeprowadzeniu transakcji z nimi wymagana jest dokumentacja cen transferowych. Jest to zbiór poświadczeń wymagany przez polskiego ustawodawcę. Firma DMX TAX oferuje sporządzenie tego typu druków, z zachowaniem nadrzędnej zasady optymalizacji oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi pozwolą zminimalizować ryzyko odpowiedzialności karno-skarbowej.

318
2
11
specjalistyczne usługi porządkowe

specjalistyczne usługi porządkowe

Oferujemy naszym Klientom specjalistyczne usługi porządkowe. Proponujemy między innymi czyszczenie dywanów i pranie wykładzin, tapicerki, elewacji. Stosujemy sprawdzone metody, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości środki czystości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do podjęcia współpracy.

577
2
12
Jak motywować pracowników

Jak motywować pracowników

Kluczową kwestią w doborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych są zarobki. Mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na konkurowanie z korporacjami, ale są inne sposoby, jak motywować pracowników. To przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego czasu na odpoczynek, stworzenie bezpiecznych warunków czy gwarancja ubezpieczenia, a także przyjazna atmosfera.

104
2
13
Cennik biura rachunkowego

Cennik biura rachunkowego

Wśród naszych usług znajdą państwo sporządzanie bilansu wyników, rozliczenie kadrowo-płacowe, pomoc przy wypełnianiu deklaracji VAT lub CIT. Nasz cennik biura rachunkowego znajduje się na stronie internetowej. Według wartości w nim zawartych świadczymy usługi związane z, między innymi, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego.

359
1
14
Nowe prawo upadłościowe

Nowe prawo upadłościowe

Nasza kancelaria Zimmerman Sp. K. zajmuje się prawem upadłościowym. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Zgodnie z przepisami, ogłoszenie upadłości ma na celu zabezpieczenie potrzeb wierzycieli w możliwie jak najszerszym zakresie, a także, w niektórych przypadkach zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Proces w tej dziedzinie opera się na mocy porozumienia pomiędzy dłużnikiem a wierzycielami. Po zabezpieczeniu majątku sąd wydaje stosowne orzeczenie. Tego rodzaju ogłoszenie jest szansą na umorzenie części zadłużenia.

42
1
15
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Oferta naszego biura tłumaczeniowego obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionych do tego tłumaczy. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokonuje przekładu dokumentów wystawionych przez różnego rodzaju organy państwowe, które wymagają uwierzytelnienia. Oferujemy przekład świadectw szkolnych oraz pracy, dokumentów rejestracyjnych, różnego rodzaju aktów, takich jak akt urodzenia, ślubu, czy też zgonu, a także wyciągów z rejestrów handlowych oraz sądowych.

123
1
16
Cena transferowa

Cena transferowa

Na naszych stronach internetowych zostały zamieszczone przydatne informacje na temat transferu pricingowego. Dokładnie wytłumaczone zostało m.in. czym są ceny transferowe, jak prawidłowo sporządzać ich dokumentację, jakie są metody ich oszacowywania, a także w jaki sposób wpływają one na wyniki przedsiębiorstwa.

221
1
17
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
18
Księgowość Olsztyn

Księgowość Olsztyn

Oferujemy Państwu szeroki wybór usług z dziedziny księgowości w Olsztynie. Zajmujemy się kompleksowym rozwiązaniem spraw związanymi z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym czy Głównym Urzędem Statystycznym. Oczywiście proponujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w tworzeniu budżetów i inne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych przez nas, kompleksowych usług.

547
1
19
Outsourcing księgowy Warszawa

Outsourcing księgowy Warszawa

Działając jako biuro rachunkowo-prawne na terenie Warszawy oferujemy outsourcing księgowy dla podmiotów ze stolicy i okolic. Nasze praca opiera się na wypełnianiu w imieniu Klienta wszelkich zobowiązań związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń działalności gospodarczej. Zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i kosztów.

282
0
20
Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Jeśli chcecie przeprowadzić spotkania biznesowe w Warszawie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla naszych klientów elegancką, przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która została odpowiednio wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Więcej szczegółów na stronie www.

439
0
21
biuro księgowe Bytom

biuro księgowe Bytom

Oferujemy wsparcie przy zakładaniu, a także prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze biuro księgowe z filią w Bytomiu i Krakowie świadczy usługi prowadzenia KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, Karty Podatkowej, ale nie tylko. Mogą nam Państwo również powierzyć obsługę kadrowo - płacową przedsiębiorstwa.

22
0
22
Pełna księgowość

Pełna księgowość

Gwarantujemy naszym Klientom wsparcie w kwestiach związanych z finansami firmy i nie tylko. Pełna księgowość, a w szczególności kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w formie outsourcingu to wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów. Zapewniamy szybkie działanie i stały kontakt. Pomagamy podmiotom gospodarczym z różnych branż.

79
0
23
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi obejmujące tłumaczenia przysięgłe z różnych języków. To propozycja, która z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ponieważ w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów od wielu języków obcych. Tłumaczenia przysięgłe na niemiecki, jak również na inne języki wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy!

221
1
24
Gabion - Metmesh

Gabion - Metmesh

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl