Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

A.F.O Wrocław to firma, która swoim klientom proponuje usługi takie jak doradztwo podatkowe oraz analizy finansowe. Biuro rachunkowe Wektor, biorąc pod uwagę duże wymogi odbiorców, wykonuje wysokiej klasy usługi np. rozliczenia ZUS, rozliczenia kadrowe, raporty specjalne w językach obcych i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

412
0
2
Lombard skup złota

Lombard skup złota

Czasem potrzebujemy szybkiej gotówki, a mamy w zanadrzu na przykład biżuterię, która być może przestała już nam się podobać albo po prostu już jej nie nosimy. W każdym przypadku polecamy lombard - skup złota jest tym, czym zajmujemy się z sercem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Oddaj w zastaw ozdoby i ciesz się szybką, sprawną, pieniężną pożyczką. Możesz liczyć na zawsze fachowe doradztwo i niezmiennie dobrą oraz przyjazną obsługę - odwiedź nas i sam przekonaj się, że te wartości są dla nas naprawdę ważne.

502
0
3
Korespondencja seryjna

Korespondencja seryjna

Szybko i profesjonalnie wykonana korespondencja seryjna - tym właśnie się zajmujemy. Zatrudniając fachowców dbamy o to, by tworzyli oni nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania produkcyjne. W połączeniu z pracą wysoko wydajnych maszyn sprawiają one, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Jeśli zależy Ci na tym, aby korespondencja seryjna została wykonana dla Ciebie rzetelnie i uczciwie - zgłoś się do nas, a na pewno się nie zawiedziesz.

461
0
4
Doradztwo kredytowe Warszawa

Doradztwo kredytowe Warszawa

Procedury związane z zaciąganiem zobowiązań finansowych mogą być dla wielu osób zbyt zagmatwane. Jednocześnie należy pamiętać o silnej konkurencji pomiędzy poszczególnymi bankami. Doradztwo kredytowe w Warszawie nie tylko wyjaśni nurtujące kwestie, ale także pomoże wybrać ofertę tego z banków, która jest najkorzystniejsza.

499
0
5
Obowiązkowa dematerializacja

Obowiązkowa dematerializacja

Wprowadzona 6 września 2019r. przez Prezydenta RP obowiązkowa dematerializacja oznacza reformę w funkcjonowaniu akcji na rynku. Przygotowujemy spółki do szybkiego i bezproblemowego przeprowadzenia zmian wymaganych najnowszymi ustawami KSH. Poprowadzimy rejestr i będziemy pośredniczyć w rozmowach z akcjonariuszami.

578
0
6
Odszkodowania Wrocław

Odszkodowania Wrocław

Padłeś ofiarą wypadku w pracy lub wypadku komunikacyjnego? Uważasz, że otrzymane zadośćuczynienie jest nieproporcjonalne do odniesionej krzywdy? Nasza firma oferuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania, które będzie znacznie bardziej adekwatne do poniesionych strat. Bez żadnych opłat dokonamy wstępnej analizy Twojego przypadku i oszacujemy możliwość uzyskania wyższych sum od ubezpieczyciela. Działamy na terenie całego Wrocławia.

469
0
7
Porady podatkowe

Porady podatkowe

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy rzetelnie informują o najlepszych rozwiązaniach finansowych. Naszą domeną są jednak porady podatkowe, których udzielamy, opierając się na dużej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Zaufaj naszym specjalistom i przekonaj się, ile możesz zyskać!

161
0
8
Biura rachunkowe

Biura rachunkowe

Wychodzimy na przeciw nowoczesnym rozwiązaniom, dlatego w naszym Biurze Rachunkowym MKM w Krakowie prowadząc księgowość korzystamy z oprogramowania Optima. Jest to innowacyjne rozwiązanie firmy CDN Comarch, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczniejszą i szybszą obsługę Klientów. Korzystamy Z programu Płatnik, umożliwiającego elektroniczny kontakt z ZUS.

501
0
9
Tajemniczy klient

Tajemniczy klient

Jednym z najpopularniejszych sposobów na sprawdzenie jakości obsługi w swoim sklepie jest badanie mystery shopping. Wykwalifikowany specjalista, jako tajemniczy klient, uczestniczy w pełnej transakcji i korzysta z prezentowanej oferty. Wówczas jest on w stanie doświadczyć wszystkich możliwych obszarów obsługi i dostrzec zarówno jej mocne, jak i słabe strony. Takie analizy, przeprowadzane przez nas, przynoszą bardzo ważne dla danej firmy informacje, które mogą wpłynąć na dalsze strategie rozwojowe.

233
0
10
Biura tymczasowe Warszawa

Biura tymczasowe Warszawa

Umożliwiamy wynajem przestrzeni do pracy w uznanej biznesowej lokalizacji na terenie Warszawy. Nasze biura tymczasowe to propozycja dla początkujących przedsiębiorców, która pozwoli niskim kosztem podnieść prestiż firmy. Jest to też świetny sposób na przeniesienie siedziby firmy na okres remontu lub przeprowadzki.

337
0
11
Pracownia finansowa

Pracownia finansowa

Zamiast odkładać pieniądze na później, lepiej dobrze je zainwestować. Proponujemy udział w takich przedsięwzięciach jak elektrownie wiatrowe, nowe technologie czy też nieruchomości mieszkaniowe. Pracownia Finansowa zapewnia nie tylko dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań inwestora, ale też kompleksową obsługę przedsięwzięcia.

293
0
12
Markowe pióra wieczne

Markowe pióra wieczne

Z dodatkiem złota, palladu, platyny, a także srebra - proponowane markowe pióra wieczne z naszego asortymentu cechuje to, że wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze materiały do ich produkcji. Mamy bardzo zróżnicowany asortyment - od bardziej nowoczesnych kształtów, po projekty klasyczne. Wszystkie one będą doskonałym prezentem, na szereg różnych okazji.

153
0
13
Agencja pracy Szczecin

Agencja pracy Szczecin

Najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa są osoby działające na produkcji. Dlatego też tak ważne jest, aby proces rekrutacji został przeprowadzony przez ludzi, którzy doskonale znają się na zatrudnianiu i poszukiwaniu nowych kandydatów na nawet najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Agencja pracy Master HR ze Szczecina proponuje szeroki zakres usług w tej dziedzinie. To właśnie dzięki niem ograniczysz w znacznym stopniu koszty rekrutacji, a ponadto zminimalizujesz ryzyko błędu. Zapraszamy!

583
0
14
Artykuły biurowe Warszawa

Artykuły biurowe Warszawa

Rzetelna firma oferująca praktyczne artykuły biurowe w Warszawie. Nasze produkty charakteryzują się tym, że wykonano je z precyzyjną dbałością o każdy detal, a więc sprzedając je jesteśmy pewni, że zadowolą naszych wymagających klientów. Wszystkie nasze towary występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

467
2
15
Kantor

Kantor

Lombard Grosz oferuje atrakcyjną pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy biżuterię srebrną i złotą, materiały kolekcjonerskie, laptopy i telefony komórkowe, jak również sprzęt RTV czy AGD. Udzielamy wsparcia finansowego Klientom, którzy z różnych przyczyn nie mają szans na pożyczkę w banku.

435
2
16
Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Tak zwane raje podatkowe i podmioty, które są zarejestrowane w tych miejscach mogą wydawać się atrakcyjnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Należy jednak pamiętać, iż po przeprowadzeniu transakcji z nimi wymagana jest dokumentacja cen transferowych. Jest to zbiór poświadczeń wymagany przez polskiego ustawodawcę. Firma DMX TAX oferuje sporządzenie tego typu druków, z zachowaniem nadrzędnej zasady optymalizacji oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi pozwolą zminimalizować ryzyko odpowiedzialności karno-skarbowej.

318
2
17
Jak motywować pracowników

Jak motywować pracowników

Kluczową kwestią w doborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych są zarobki. Mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na konkurowanie z korporacjami, ale są inne sposoby, jak motywować pracowników. To przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego czasu na odpoczynek, stworzenie bezpiecznych warunków czy gwarancja ubezpieczenia, a także przyjazna atmosfera.

104
2
18
Nowe prawo upadłościowe

Nowe prawo upadłościowe

Nasza kancelaria Zimmerman Sp. K. zajmuje się prawem upadłościowym. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Zgodnie z przepisami, ogłoszenie upadłości ma na celu zabezpieczenie potrzeb wierzycieli w możliwie jak najszerszym zakresie, a także, w niektórych przypadkach zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Proces w tej dziedzinie opera się na mocy porozumienia pomiędzy dłużnikiem a wierzycielami. Po zabezpieczeniu majątku sąd wydaje stosowne orzeczenie. Tego rodzaju ogłoszenie jest szansą na umorzenie części zadłużenia.

42
1
19
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Oferta naszego biura tłumaczeniowego obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionych do tego tłumaczy. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokonuje przekładu dokumentów wystawionych przez różnego rodzaju organy państwowe, które wymagają uwierzytelnienia. Oferujemy przekład świadectw szkolnych oraz pracy, dokumentów rejestracyjnych, różnego rodzaju aktów, takich jak akt urodzenia, ślubu, czy też zgonu, a także wyciągów z rejestrów handlowych oraz sądowych.

123
1
20
Cena transferowa

Cena transferowa

Na naszych stronach internetowych zostały zamieszczone przydatne informacje na temat transferu pricingowego. Dokładnie wytłumaczone zostało m.in. czym są ceny transferowe, jak prawidłowo sporządzać ich dokumentację, jakie są metody ich oszacowywania, a także w jaki sposób wpływają one na wyniki przedsiębiorstwa.

221
1
21
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl