Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Usługi detektywistyczne Tarnów

Usługi detektywistyczne Tarnów

Zaginiona bliska osoba, konieczność znalezienia mienia, chęć zebrania niezbędnych informacji w sprawie sądowej - w każdej z tych sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie. Świadczymy usługi detektywistyczne przede wszystkim na terenie Tarnowa i Krakowa, ale także w innych częściach Polski. Pomagamy osobom fizycznym i przedsiębiorstwom.

146
0
2
komercyjne sprzątanie powierzchni biurowych

komercyjne sprzątanie powierzchni biurowych

Porządkowanie biur to niezbędny element dbałości o czystość i estetykę w miejscu pracy. Komercyjne sprzątanie powierzchni biurowych przeprowadzane jest przez specjalistyczne firmy, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. W ramach regularnej obsługi biura, pracownicy firmy sprzątającej dbają o czystość biurek, podłóg, drzwi oraz okien. Oczywiście, zadaniem firmy sprzątającej jest również usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i nieczystości, a w przypadku potrzeby realizacja sezonowego lub specjalistycznego sprzątania. Wszystko po to, aby pracownicy biura mogli pracować w czystym i przyjemnym środowisku.

597
0
3
Doradca gospodarczy Inowrocław

Doradca gospodarczy Inowrocław

Prawo podatkowe dla wielu osób może stanowić zagadkową i zawiłą sprawę. Doradca gospodarczy może pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. W mojej kancelarii w Inowrocławiu służę również pomocą w organizacji szkoleń BHP dla firm, a także obsługą kadrowo-płacową czy księgową. W razie potrzeby przygotuję dodatkowo wymagane raporty.

441
0
4
Oddłużanie z chwilówek

Oddłużanie z chwilówek

W obliczu dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej, coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie tzw. szybkich pożyczek. Nierzadko udzielane są one wyłącznie na dowód osobisty, bez zaświadczeń o zarobkach. Oddłużanie z chwilówek prowadzone przez kancelarię obejmuje m.in. zebranie odpowiedniej dokumentacji.

375
0
5
Gwarancja na auto

Gwarancja na auto

Kupiłeś samochód, ale nie chcesz, by koszty ewentualnych napraw były zbyt szybko po twojej stronie? Gwarancja na auto może być dłuższa! Oferowana usługa przeznaczona jest dla pojazdów sprzedawanych przez współpracujących z nami dealerów pojazdów używanych. Ich wykaz możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

300
0
6
Organizacja konferencji branżowych

Organizacja konferencji branżowych

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć przygotowanie eventu dla swoich pracowników bądź klientów, to mamy na to sposób. Rozwiązaniem jest skuteczna organizacja konferencji branżowych przygotowana zgodnie z naszym wsparciem — zadbamy m.in. o transport, przygotowanie jedzenia czy wybór sali. Wszystko zgodnie z terminem i budżetem określonymi na początku współpracy.

224
0
7
Kasy rejestrujące

Kasy rejestrujące

Na mocy delegacji ustawowej, Minister Finansów zwolnił niektórych podatników z obowiązku stosowania urządzeń elektronicznych służących do spisywania obrotu i podatku VAT. Kasy rejestrujące są jednak obowiązkowe, gdy nasz budżet znacznie przekroczył 40.000 zł w poprzednim roku podatkowym. Więcej na ten temat znajdziesz na tej stronie.

208
0
8
Trener sprzedaży

Trener sprzedaży

Jestem coachem biznesowym i pragnę dzielić się swoją wiedzą ze wszystkimi klientami — w tym menadżerami. Jako trener sprzedaży wprowadzę Cię w teoretyczne oraz praktyczne metody rozmowy z klientami. Ponadto poznasz też podstawy negocjacji, a także zasady budowania strategii i taktyki rynkowej. Wszystko to na podstawie praktycznych i teoretycznych lekcji.

247
0
9
Detektyw Warszawa zdrady

Detektyw Warszawa zdrady

Poszukujesz specjalisty, który pomoże Ci dotrzeć do prawdy? Profesjonalny, kobiecy detektyw, działający przede wszystkim na terenie Warszawy, ale z chęcią przyjmujący również zlecenia z innych miast rozwikła każdą zagadkę. W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi: obserwacja partnera pod kątem zdrad, sprawdzanie wiarygodności pracowników i obserwacja mienia.

527
0
10
Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa

Nasze biuro rachunkowe z Warszawy powstało z myślą o tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w zakresie rachunków i księgowości. Jesteśmy sumienną firmą, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta i stara się sprostać jego wymaganiom. Jeżeli zależy Ci na skutecznych i rzetelnych usługach - wybierz nasze usługi księgowe.

372
0
11
Indywidualne ubezpieczenie na życie

Indywidualne ubezpieczenie na życie

W zakresie naszej oferty znajdziecie przygotowywane przez naszych specjalistów dla klientów indywidualne ubezpieczenie na życie. Znajdziecie u nas pomoc w ochronie Waszego zdrowia oraz Waszych bliskich. Przygotowywane są przez nas również rozwiązania dla przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć swoich pracowników.

66
0
12
Nowy ład podatki

Nowy ład podatki

Zmiany, które wprowadziła partia rządząca na początku roku, miały na celu wsparcie dla obywateli i przedsiębiorstw. Nowy Ład sprawił, że zlikwidowane zostały podatki do kwoty 30 tys. zł, a dodatkowo nie ma możliwości odliczenia składki zdrowotnej. Reorientacja dotyczy zarówno pracowników, jak i pracodawców.

134
0
13
Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe w Niemczech

Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe w Niemczech

Osoba zameldowana w Niemczech, ma obowiązek od pierwszego dnia meldunku posiadać podstawowe ubezpieczenie zdrowotne. Nasza firma pomoże Ci wybrać odpowiednią z puli dostępnych na rynku ofert takich jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków lub od niezdolności do wykonywania zawodu, oraz zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

336
0
14
Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

A.F.O Wrocław to firma, która swoim klientom proponuje usługi takie jak doradztwo podatkowe oraz analizy finansowe. Biuro rachunkowe Wektor, biorąc pod uwagę duże wymogi odbiorców, wykonuje wysokiej klasy usługi np. rozliczenia ZUS, rozliczenia kadrowe, raporty specjalne w językach obcych i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

412
0
15
Korespondencja seryjna

Korespondencja seryjna

Szybko i profesjonalnie wykonana korespondencja seryjna - tym właśnie się zajmujemy. Zatrudniając fachowców dbamy o to, by tworzyli oni nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania produkcyjne. W połączeniu z pracą wysoko wydajnych maszyn sprawiają one, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Jeśli zależy Ci na tym, aby korespondencja seryjna została wykonana dla Ciebie rzetelnie i uczciwie - zgłoś się do nas, a na pewno się nie zawiedziesz.

461
0
16
Porady podatkowe

Porady podatkowe

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy rzetelnie informują o najlepszych rozwiązaniach finansowych. Naszą domeną są jednak porady podatkowe, których udzielamy, opierając się na dużej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Zaufaj naszym specjalistom i przekonaj się, ile możesz zyskać!

161
0
17
Tajemniczy klient

Tajemniczy klient

Jednym z najpopularniejszych sposobów na sprawdzenie jakości obsługi w swoim sklepie jest badanie mystery shopping. Wykwalifikowany specjalista, jako tajemniczy klient, uczestniczy w pełnej transakcji i korzysta z prezentowanej oferty. Wówczas jest on w stanie doświadczyć wszystkich możliwych obszarów obsługi i dostrzec zarówno jej mocne, jak i słabe strony. Takie analizy, przeprowadzane przez nas, przynoszą bardzo ważne dla danej firmy informacje, które mogą wpłynąć na dalsze strategie rozwojowe.

233
0
18
Biura tymczasowe Warszawa

Biura tymczasowe Warszawa

Umożliwiamy wynajem przestrzeni do pracy w uznanej biznesowej lokalizacji na terenie Warszawy. Nasze biura tymczasowe to propozycja dla początkujących przedsiębiorców, która pozwoli niskim kosztem podnieść prestiż firmy. Jest to też świetny sposób na przeniesienie siedziby firmy na okres remontu lub przeprowadzki.

337
0
19
Pracownia finansowa

Pracownia finansowa

Zamiast odkładać pieniądze na później, lepiej dobrze je zainwestować. Proponujemy udział w takich przedsięwzięciach jak elektrownie wiatrowe, nowe technologie czy też nieruchomości mieszkaniowe. Pracownia Finansowa zapewnia nie tylko dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań inwestora, ale też kompleksową obsługę przedsięwzięcia.

293
0
20
Markowe pióra wieczne

Markowe pióra wieczne

Z dodatkiem złota, palladu, platyny, a także srebra - proponowane markowe pióra wieczne z naszego asortymentu cechuje to, że wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze materiały do ich produkcji. Mamy bardzo zróżnicowany asortyment - od bardziej nowoczesnych kształtów, po projekty klasyczne. Wszystkie one będą doskonałym prezentem, na szereg różnych okazji.

153
0
21
Agencja pracy Szczecin

Agencja pracy Szczecin

Najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa są osoby działające na produkcji. Dlatego też tak ważne jest, aby proces rekrutacji został przeprowadzony przez ludzi, którzy doskonale znają się na zatrudnianiu i poszukiwaniu nowych kandydatów na nawet najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Agencja pracy Master HR ze Szczecina proponuje szeroki zakres usług w tej dziedzinie. To właśnie dzięki niem ograniczysz w znacznym stopniu koszty rekrutacji, a ponadto zminimalizujesz ryzyko błędu. Zapraszamy!

583
0
22
Artykuły biurowe Warszawa

Artykuły biurowe Warszawa

Rzetelna firma oferująca praktyczne artykuły biurowe w Warszawie. Nasze produkty charakteryzują się tym, że wykonano je z precyzyjną dbałością o każdy detal, a więc sprzedając je jesteśmy pewni, że zadowolą naszych wymagających klientów. Wszystkie nasze towary występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

467
2
23
Kantor

Kantor

Lombard Grosz oferuje atrakcyjną pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy biżuterię srebrną i złotą, materiały kolekcjonerskie, laptopy i telefony komórkowe, jak również sprzęt RTV czy AGD. Udzielamy wsparcia finansowego Klientom, którzy z różnych przyczyn nie mają szans na pożyczkę w banku.

435
2
24
Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Tak zwane raje podatkowe i podmioty, które są zarejestrowane w tych miejscach mogą wydawać się atrakcyjnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Należy jednak pamiętać, iż po przeprowadzeniu transakcji z nimi wymagana jest dokumentacja cen transferowych. Jest to zbiór poświadczeń wymagany przez polskiego ustawodawcę. Firma DMX TAX oferuje sporządzenie tego typu druków, z zachowaniem nadrzędnej zasady optymalizacji oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi pozwolą zminimalizować ryzyko odpowiedzialności karno-skarbowej.

318
2
25
Jak motywować pracowników

Jak motywować pracowników

Kluczową kwestią w doborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych są zarobki. Mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na konkurowanie z korporacjami, ale są inne sposoby, jak motywować pracowników. To przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego czasu na odpoczynek, stworzenie bezpiecznych warunków czy gwarancja ubezpieczenia, a także przyjazna atmosfera.

104
2
26
Nowe prawo upadłościowe

Nowe prawo upadłościowe

Nasza kancelaria Zimmerman Sp. K. zajmuje się prawem upadłościowym. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Zgodnie z przepisami, ogłoszenie upadłości ma na celu zabezpieczenie potrzeb wierzycieli w możliwie jak najszerszym zakresie, a także, w niektórych przypadkach zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Proces w tej dziedzinie opera się na mocy porozumienia pomiędzy dłużnikiem a wierzycielami. Po zabezpieczeniu majątku sąd wydaje stosowne orzeczenie. Tego rodzaju ogłoszenie jest szansą na umorzenie części zadłużenia.

42
1
27
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Oferta naszego biura tłumaczeniowego obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionych do tego tłumaczy. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokonuje przekładu dokumentów wystawionych przez różnego rodzaju organy państwowe, które wymagają uwierzytelnienia. Oferujemy przekład świadectw szkolnych oraz pracy, dokumentów rejestracyjnych, różnego rodzaju aktów, takich jak akt urodzenia, ślubu, czy też zgonu, a także wyciągów z rejestrów handlowych oraz sądowych.

123
1
28
Cena transferowa

Cena transferowa

Na naszych stronach internetowych zostały zamieszczone przydatne informacje na temat transferu pricingowego. Dokładnie wytłumaczone zostało m.in. czym są ceny transferowe, jak prawidłowo sporządzać ich dokumentację, jakie są metody ich oszacowywania, a także w jaki sposób wpływają one na wyniki przedsiębiorstwa.

221
1
29
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl