Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Audyt finansowy

Audyt finansowy

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się wspieraniem zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw w organizacji dokumentacji rachunkowej. ISP Audyt świadczy usługi z zakresu przygotowywania sprawozdań oraz pism poświadczających. Audyt finansowy obejmuje również przeglądy ograniczone oraz opracowanie polityki rachunkowości.

345
0
2
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Prowadzisz firmą i potrzebujesz sprawnego samochodu, który pozwoliłby ci rozwijać swój biznes i ułatwić dostanie się do klienta? W takim wypadku skorzystaj z propozycji Arval, która oferuje bardzo korzystny wynajem długoterminowy. W ramach tej usługi proponują auto dowolnej marki oraz klasy, w zależności od potrzeb każdego z klientów. Dodatkowo, w ramach opłat uwzględniane są wszelkie kosztu utrzymania danego samochodu, serwis, a nawet sezonowa wymiana opon. Wszystkie pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie.

327
0
3
Rozliczenia podatkowe Wrocław

Rozliczenia podatkowe Wrocław

Nasza firma wykonuje rzetelne rozliczenia podatkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasze biuro księgowe. Nasi pracownicy zaproponują Ci najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg innych profesjonalnie wykonywanych usług. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura.

172
0
4
Skanowanie dokumentów Warszawa

Skanowanie dokumentów Warszawa

Wymagającym ogromnej kreatywności działaniem jest skanowanie dokumentów. Działanie to musi opierać się na dokładności, precyzji oraz zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności. My jednak proponujemy państwu skorzystanie z autorskiego rozwiązania, które stanie się ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorstwa. Digitalizacja pism przy użyciu naszego programu przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Pozwoli również uporządkować posiadane umowy, raporty oraz innego rodzaju zobowiązania.

402
0
5
Maszyny pakujące

Maszyny pakujące

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Heiro, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn pakujących, przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia precyzyjne, pozwalające na dużą wydajność pracy. Posiadamy również folie bąbelkową, taśmę pakową i bandownice.

94
0
6
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi obejmujące tłumaczenia przysięgłe z różnych języków. To propozycja, która z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ponieważ w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów od wielu języków obcych. Tłumaczenia przysięgłe na niemiecki, jak również na inne języki wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy!

221
0
7
Sprzedaż wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności

Indos S.A. to firma, która skutecznie i profesjonalnie zajmie się odzyskaniem Państwa należności, jak również odnajdzie się na giełdzie w sprzedaży wierzytelności. Nasza oferta obejmuje również restrukturyzację długu, czy wycenę wszystkich długów.Jest to jedno z podstawowych pól, na których działamy.

260
0
8
Tani Kurier

Tani Kurier

Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji zlecenia i jednocześnie nie bez znaczenia pozostają koszty, to bez wątpienia zadowolą Ci usługi taniego kuriera, czyli propozycja złożona przez naszą firmę. Niezależnie od tego gdzie i w jakiej wielkości pragniesz przesłać paczkę - my się zajmiemy jej terminowym dostarczeniem.

101
0
9
http://www.washserwis.pl/

http://www.washserwis.pl/

Specjalnością założonej w 1998 roku firmy Wash Serwis z Warszawy jest produkcja, sprzedaż oraz montaż nowoczesnych, innowacyjnych obiektów, które pozwalają na jednoczesne mycie nawet 6 pojazdów. Proponowana przez nas samoobsługowa myjnia bezdotykowa to atrakcyjny pomysł na dodatkowe lub główne źródło stałego dochodu dla właściciela.

105
0
10
Stomatolog dziecięcy Gdynia

Stomatolog dziecięcy Gdynia

W centrum Dentus swoje usługi świadczy profesjonalny stomatolog dziecięcy. Gdynia - Trójmiasto, to właśnie tutaj mogą Państwo znaleźć najlepsze warunki do zadbania o swoje zęby. Wiemy doskonale jakie przeprowadzić leczenie i co pomoże na konkretne schorzenie czy ból zęba. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

33
0
11
Gabion - Metmesh

Gabion - Metmesh

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl