Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
najtańszy kredyt mieszkaniowy

najtańszy kredyt mieszkaniowy

Jeżeli planujesz zainwestować w nowy lokal lub marzysz o zakupie domu, koniecznie odwiedź stronę doradcy zajmującego się udzielaniem pomocy w dobieraniu najodpowiedniejszych instrumentów finansowych. Najtańszy kredyt mieszkaniowy pozwoli zaoszczędzić pieniądze i wpłynie na wysokość płaconych comiesięcznie rat.

99
0
2
Obowiązkowa dematerializacja

Obowiązkowa dematerializacja

Wprowadzona 6 września 2019r. przez Prezydenta RP obowiązkowa dematerializacja oznacza reformę w funkcjonowaniu akcji na rynku. Przygotowujemy spółki do szybkiego i bezproblemowego przeprowadzenia zmian wymaganych najnowszymi ustawami KSH. Poprowadzimy rejestr i będziemy pośredniczyć w rozmowach z akcjonariuszami.

578
0
3
Stoiska targowe

Stoiska targowe

Wiemy, że promocja własnej działalności nie ogranicza się jedynie do rozdawania ulotek reklamowych. Powinna ona obejmować inwestowanie w elegancki wygląd miejsca obsługi klienta. Dostępne w naszej ofercie stoiska targowe są wytrzymałe i bardzo piękne. Z pewnością przyciągną one wzrok potencjalnych klientów!

79
0
4
Aktualne kursy walut w czasie rzeczywistym

Aktualne kursy walut w czasie rzeczywistym

Jesteś ciekawy, w jakiej cenie możesz kupić lub sprzedać euro, dolary, funty albo franki? Nie musisz już wychodzić z domu - sprawdzaj kursy walut online w czasie rzeczywistym i wymieniaj je w dowolnej chwili. Jesteśmy przekonani, że natychmiast docenisz szybkość, wygodę oraz bezpieczeństwo takiego rozwiązania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu.

427
0
5
Negocjacje eksmisyjne

Negocjacje eksmisyjne

Obecni lokatorowie nie płacą czynszu najmu i nie chcą opuścić mieszkania? Lokal mimo podjętych wszelkich prób i kroków prawnych nadal jest zajmowany? Nasza firma proponuje negocjacje eksmisyjne, które są jednym z wielu rozwiązań dotyczących takiego rodzaju spraw. Usługi świadczymy w Warszawie przy ulicy Aleja Wincentego Witosa 31.

270
0
6
Ubezpieczenie mieszkania Lublin

Ubezpieczenie mieszkania Lublin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy niezwykle bogatą kolekcję polis w Lublinie. Są to starannie przygotowane i dobrane produkty finansowe, które bez wątpienia dadzą Państwu w codziennym życiu poczucie stabilności oraz pełnego bezpieczeństwa. Ubezpieczenie mieszkania jest również inwestycją w przyszłość - swoją i swojej rodziny. Serdecznie zachęcamy do tego, aby zapoznać się ze szczegółami naszych pakietów - pozwoli to Państwu ocenić ich praktyczne zastosowanie oraz niezwykłą atrakcyjność składek.

92
0
7
Odszkodowania Wrocław

Odszkodowania Wrocław

Padłeś ofiarą wypadku w pracy lub wypadku komunikacyjnego? Uważasz, że otrzymane zadośćuczynienie jest nieproporcjonalne do odniesionej krzywdy? Nasza firma oferuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania, które będzie znacznie bardziej adekwatne do poniesionych strat. Bez żadnych opłat dokonamy wstępnej analizy Twojego przypadku i oszacujemy możliwość uzyskania wyższych sum od ubezpieczyciela. Działamy na terenie całego Wrocławia.

469
0
8
Porady podatkowe

Porady podatkowe

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy rzetelnie informują o najlepszych rozwiązaniach finansowych. Naszą domeną są jednak porady podatkowe, których udzielamy, opierając się na dużej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Zaufaj naszym specjalistom i przekonaj się, ile możesz zyskać!

161
0
9
Biuro rachunkowe Ostrowiec Świętokrzyski

Biuro rachunkowe Ostrowiec Świętokrzyski

Zaufało nam już wcześniej ponad 100 firm - wiemy, że w naszej branży skoncentrowanej wokół liczb to wspaniały wynik! Jako biuro rachunkowe w Ostrowcu Świętokrzyskim możemy z powodzeniem poprowadzić Twoje sprawy, przykładowo rozliczyć podatek dochodowy czy PIT zagraniczny, a Ty już nie musisz więcej martwić się o te skomplikowane obliczenia.

93
0
10
Biura rachunkowe

Biura rachunkowe

Wychodzimy na przeciw nowoczesnym rozwiązaniom, dlatego w naszym Biurze Rachunkowym MKM w Krakowie prowadząc księgowość korzystamy z oprogramowania Optima. Jest to innowacyjne rozwiązanie firmy CDN Comarch, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić skuteczniejszą i szybszą obsługę Klientów. Korzystamy Z programu Płatnik, umożliwiającego elektroniczny kontakt z ZUS.

501
0
11
Tajemniczy klient

Tajemniczy klient

Jednym z najpopularniejszych sposobów na sprawdzenie jakości obsługi w swoim sklepie jest badanie mystery shopping. Wykwalifikowany specjalista, jako tajemniczy klient, uczestniczy w pełnej transakcji i korzysta z prezentowanej oferty. Wówczas jest on w stanie doświadczyć wszystkich możliwych obszarów obsługi i dostrzec zarówno jej mocne, jak i słabe strony. Takie analizy, przeprowadzane przez nas, przynoszą bardzo ważne dla danej firmy informacje, które mogą wpłynąć na dalsze strategie rozwojowe.

233
0
12
Biura tymczasowe Warszawa

Biura tymczasowe Warszawa

Umożliwiamy wynajem przestrzeni do pracy w uznanej biznesowej lokalizacji na terenie Warszawy. Nasze biura tymczasowe to propozycja dla początkujących przedsiębiorców, która pozwoli niskim kosztem podnieść prestiż firmy. Jest to też świetny sposób na przeniesienie siedziby firmy na okres remontu lub przeprowadzki.

337
0
13
Pracownia finansowa

Pracownia finansowa

Zamiast odkładać pieniądze na później, lepiej dobrze je zainwestować. Proponujemy udział w takich przedsięwzięciach jak elektrownie wiatrowe, nowe technologie czy też nieruchomości mieszkaniowe. Pracownia Finansowa zapewnia nie tylko dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań inwestora, ale też kompleksową obsługę przedsięwzięcia.

293
0
14
Markowe pióra wieczne

Markowe pióra wieczne

Z dodatkiem złota, palladu, platyny, a także srebra - proponowane markowe pióra wieczne z naszego asortymentu cechuje to, że wykorzystaliśmy wyłącznie najlepsze materiały do ich produkcji. Mamy bardzo zróżnicowany asortyment - od bardziej nowoczesnych kształtów, po projekty klasyczne. Wszystkie one będą doskonałym prezentem, na szereg różnych okazji.

153
0
15
Ulotki reklamowe Warszawa

Ulotki reklamowe Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej propozycji naszej firmy, która obejmuje usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Jako drukarnia z dużym doświadczeniem oraz pracująca na zaawansowanym parku maszynowym, zapewniamy o wysokiej jakości naszych produktów. Są wśród nich ulotki reklamowe wykonywane na zamówienie, wizytówki, kalendarze, plakaty i foldery, teczki firmowe i wiele innych. Zachęcamy do zaufania profesjonalistom z Warszawy, którzy dostarczą Państwu najlepszych rozwiązań poligraficznych.

255
0
16
Agencja pracy Szczecin

Agencja pracy Szczecin

Najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa są osoby działające na produkcji. Dlatego też tak ważne jest, aby proces rekrutacji został przeprowadzony przez ludzi, którzy doskonale znają się na zatrudnianiu i poszukiwaniu nowych kandydatów na nawet najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Agencja pracy Master HR ze Szczecina proponuje szeroki zakres usług w tej dziedzinie. To właśnie dzięki niem ograniczysz w znacznym stopniu koszty rekrutacji, a ponadto zminimalizujesz ryzyko błędu. Zapraszamy!

583
0
17
Artykuły biurowe Warszawa

Artykuły biurowe Warszawa

Rzetelna firma oferująca praktyczne artykuły biurowe w Warszawie. Nasze produkty charakteryzują się tym, że wykonano je z precyzyjną dbałością o każdy detal, a więc sprzedając je jesteśmy pewni, że zadowolą naszych wymagających klientów. Wszystkie nasze towary występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

467
2
18
Kantor

Kantor

Lombard Grosz oferuje atrakcyjną pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy biżuterię srebrną i złotą, materiały kolekcjonerskie, laptopy i telefony komórkowe, jak również sprzęt RTV czy AGD. Udzielamy wsparcia finansowego Klientom, którzy z różnych przyczyn nie mają szans na pożyczkę w banku.

435
2
19
Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Tak zwane raje podatkowe i podmioty, które są zarejestrowane w tych miejscach mogą wydawać się atrakcyjnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Należy jednak pamiętać, iż po przeprowadzeniu transakcji z nimi wymagana jest dokumentacja cen transferowych. Jest to zbiór poświadczeń wymagany przez polskiego ustawodawcę. Firma DMX TAX oferuje sporządzenie tego typu druków, z zachowaniem nadrzędnej zasady optymalizacji oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi pozwolą zminimalizować ryzyko odpowiedzialności karno-skarbowej.

318
2
20
Jak motywować pracowników

Jak motywować pracowników

Kluczową kwestią w doborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych są zarobki. Mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na konkurowanie z korporacjami, ale są inne sposoby, jak motywować pracowników. To przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego czasu na odpoczynek, stworzenie bezpiecznych warunków czy gwarancja ubezpieczenia, a także przyjazna atmosfera.

104
2
21
Nowe prawo upadłościowe

Nowe prawo upadłościowe

Nasza kancelaria Zimmerman Sp. K. zajmuje się prawem upadłościowym. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Zgodnie z przepisami, ogłoszenie upadłości ma na celu zabezpieczenie potrzeb wierzycieli w możliwie jak najszerszym zakresie, a także, w niektórych przypadkach zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Proces w tej dziedzinie opera się na mocy porozumienia pomiędzy dłużnikiem a wierzycielami. Po zabezpieczeniu majątku sąd wydaje stosowne orzeczenie. Tego rodzaju ogłoszenie jest szansą na umorzenie części zadłużenia.

42
1
22
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Oferta naszego biura tłumaczeniowego obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionych do tego tłumaczy. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokonuje przekładu dokumentów wystawionych przez różnego rodzaju organy państwowe, które wymagają uwierzytelnienia. Oferujemy przekład świadectw szkolnych oraz pracy, dokumentów rejestracyjnych, różnego rodzaju aktów, takich jak akt urodzenia, ślubu, czy też zgonu, a także wyciągów z rejestrów handlowych oraz sądowych.

123
1
23
Cena transferowa

Cena transferowa

Na naszych stronach internetowych zostały zamieszczone przydatne informacje na temat transferu pricingowego. Dokładnie wytłumaczone zostało m.in. czym są ceny transferowe, jak prawidłowo sporządzać ich dokumentację, jakie są metody ich oszacowywania, a także w jaki sposób wpływają one na wyniki przedsiębiorstwa.

221
1
24
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
25
biuro księgowe Bytom

biuro księgowe Bytom

Oferujemy wsparcie przy zakładaniu, a także prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze biuro księgowe z filią w Bytomiu i Krakowie świadczy usługi prowadzenia KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, Karty Podatkowej, ale nie tylko. Mogą nam Państwo również powierzyć obsługę kadrowo - płacową przedsiębiorstwa.

22
0
26
Gabiony

Gabiony

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl