Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Tworzenie wykresów naukowych

Tworzenie wykresów naukowych

Podstawową sferą naszej działalności jest tłumaczenie dzieł w języku polskim oraz angielskim. Nie jest nam obce jednak tworzenie wykresów naukowych, które zapewnią Państwa artykułom przejrzystość oraz ubogacą publikacje odpowiednią grafiką. Większość osób zwraca szczególną uwagę na kwestie wizualne, dlatego łatwiej w ich pamięci pozostanie obejrzana tabela niż długi i skomplikowany tekst.

341
0
2
Artykuły biurowe Warszawa

Artykuły biurowe Warszawa

Rzetelna firma oferująca praktyczne artykuły biurowe (Warszawa). Nasze produkty charakteryzują się tym, że wykonano je z precyzyjną dbałością o każdy detal, a więc sprzedając je jesteśmy pewni, że zadowolą naszych wymagających klientów. Wszystkie nasze towary występują w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

467
2
3
Kantor

Kantor

Lombard Grosz oferuje atrakcyjną pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy biżuterię srebrną i złotą, materiały kolekcjonerskie, laptopy i telefony komórkowe, jak również sprzęt RTV czy AGD. Udzielamy wsparcia finansowego Klientom, którzy z różnych przyczyn nie mają szans na pożyczkę w banku.

435
2
4
Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Tak zwane raje podatkowe i podmioty, które są zarejestrowane w tych miejscach mogą wydawać się atrakcyjnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Należy jednak pamiętać, iż po przeprowadzeniu transakcji z nimi wymagana jest dokumentacja cen transferowych. Jest to zbiór poświadczeń wymagany przez polskiego ustawodawcę. Firma DMX TAX oferuje sporządzenie tego typu druków, z zachowaniem nadrzędnej zasady optymalizacji oraz maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze usługi pozwolą zminimalizować ryzyko odpowiedzialności karno-skarbowej.

318
2
5
specjalistyczne usługi porządkowe

specjalistyczne usługi porządkowe

Oferujemy naszym Klientom specjalistyczne usługi porządkowe. Proponujemy między innymi czyszczenie dywanów i pranie wykładzin, tapicerki, elewacji. Stosujemy sprawdzone metody, nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości środki czystości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do podjęcia współpracy.

577
2
6
Jak motywować pracowników

Jak motywować pracowników

Kluczową kwestią w doborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych są zarobki. Mniejsi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na konkurowanie z korporacjami, ale są inne sposoby, jak motywować pracowników. To przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego czasu na odpoczynek, stworzenie bezpiecznych warunków czy gwarancja ubezpieczenia, a także przyjazna atmosfera.

104
2
7
pośrednictwo leasingowe

pośrednictwo leasingowe

Oferta naszej firmy obejmuje pośrednictwo leasingowe oraz kredyty firmowe, samochodowe, konsumpcyjne, hipoteczne i wiele innych. Świadczymy także usługi w zakresie ubezpieczeń - wyróżniamy przede wszystkim majątkowe, na życie oraz medyczne, które umożliwia spotkania ze specjalistami, rehabilitacje i inne świadczenia.

144
1
8
Tłumacz

Tłumacz

Jest Państwu potrzebny tłumacz języka angielskiego Trafili Państwo w dobre ręce. Jesteśmy profesjonalistami i tłumaczymy sprawnie i rzetelnie. Obsługujemy pakiety konferencyjne oraz biznesowe. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej. Nasze specjalizacje to branże takie jak: prawo, medycyna czy ekonomia.

80
1
9
Cennik biura rachunkowego

Cennik biura rachunkowego

Wśród naszych usług znajdą państwo sporządzanie bilansu wyników, rozliczenie kadrowo-płacowe, pomoc przy wypełnianiu deklaracji VAT lub CIT. Nasz cennik biura rachunkowego znajduje się na stronie internetowej. Według wartości w nim zawartych świadczymy usługi związane z, między innymi, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego.

359
1
10
Nowe prawo upadłościowe

Nowe prawo upadłościowe

Nasza kancelaria Zimmerman Sp. K. zajmuje się prawem upadłościowym. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Zgodnie z przepisami, ogłoszenie upadłości ma na celu zabezpieczenie potrzeb wierzycieli w możliwie jak najszerszym zakresie, a także, w niektórych przypadkach zawieszenie postępowania egzekucyjnego. Proces w tej dziedzinie opera się na mocy porozumienia pomiędzy dłużnikiem a wierzycielami. Po zabezpieczeniu majątku sąd wydaje stosowne orzeczenie. Tego rodzaju ogłoszenie jest szansą na umorzenie części zadłużenia.

42
1
11
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Oferta naszego biura tłumaczeniowego obejmuje także tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionych do tego tłumaczy. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokonuje przekładu dokumentów wystawionych przez różnego rodzaju organy państwowe, które wymagają uwierzytelnienia. Oferujemy przekład świadectw szkolnych oraz pracy, dokumentów rejestracyjnych, różnego rodzaju aktów, takich jak akt urodzenia, ślubu, czy też zgonu, a także wyciągów z rejestrów handlowych oraz sądowych.

123
1
12
Cena transferowa

Cena transferowa

Na naszych stronach internetowych zostały zamieszczone przydatne informacje na temat transferu pricingowego. Dokładnie wytłumaczone zostało m.in. czym są ceny transferowe, jak prawidłowo sporządzać ich dokumentację, jakie są metody ich oszacowywania, a także w jaki sposób wpływają one na wyniki przedsiębiorstwa.

221
1
13
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
14
Księgowość Olsztyn

Księgowość Olsztyn

Oferujemy Państwu szeroki wybór usług z dziedziny księgowości w Olsztynie. Zajmujemy się kompleksowym rozwiązaniem spraw związanymi z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym czy Głównym Urzędem Statystycznym. Oczywiście proponujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w tworzeniu budżetów i inne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych przez nas, kompleksowych usług.

547
1
15
Obsługa kadrowo-płacowa wrocław

Obsługa kadrowo-płacowa wrocław

Biuro rachunkowe z Krzeptowa obok Wrocławia oferuje usługi w zakresie prowadzenia księgowości dla małych i dużych firm. Do naszych kompetencji należy także obsługa kadrowo-płacowa: m.in. sporządzanie umów, opracowywanie akt osobowych pracowników i list wynagrodzeń. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz działania dostosowane do potrzeb klienta.

80
1
16
Outsourcing księgowy Warszawa

Outsourcing księgowy Warszawa

Działając jako biuro rachunkowo-prawne na terenie Warszawy oferujemy outsourcing księgowy dla podmiotów ze stolicy i okolic. Nasze praca opiera się na wypełnianiu w imieniu Klienta wszelkich zobowiązań związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń działalności gospodarczej. Zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i kosztów.

282
0
17
Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Jeśli chcecie przeprowadzić spotkania biznesowe w Warszawie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla naszych klientów elegancką, przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która została odpowiednio wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Więcej szczegółów na stronie www.

439
0
18
biuro księgowe Bytom

biuro księgowe Bytom

Oferujemy wsparcie przy zakładaniu, a także prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze biuro księgowe z filią w Bytomiu i Krakowie świadczy usługi prowadzenia KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, Karty Podatkowej, ale nie tylko. Mogą nam Państwo również powierzyć obsługę kadrowo - płacową przedsiębiorstwa.

22
0
19
Pełna księgowość

Pełna księgowość

Gwarantujemy naszym Klientom wsparcie w kwestiach związanych z finansami firmy i nie tylko. Pełna księgowość, a w szczególności kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w formie outsourcingu to wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów. Zapewniamy szybkie działanie i stały kontakt. Pomagamy podmiotom gospodarczym z różnych branż.

79
0
20
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Prowadzisz firmą i potrzebujesz sprawnego samochodu, który pozwoliłby ci rozwijać swój biznes i ułatwić dostanie się do klienta? W takim wypadku skorzystaj z propozycji Arval, która oferuje bardzo korzystny wynajem długoterminowy. W ramach tej usługi proponują auto dowolnej marki oraz klasy, w zależności od potrzeb każdego z klientów. Dodatkowo, w ramach opłat uwzględniane są wszelkie kosztu utrzymania danego samochodu, serwis, a nawet sezonowa wymiana opon. Wszystkie pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie.

327
1
21
Skanowanie dokumentów Warszawa

Skanowanie dokumentów Warszawa

Wymagającym ogromnej kreatywności działaniem jest skanowanie dokumentów. Działanie to musi opierać się na dokładności, precyzji oraz zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności. My jednak proponujemy państwu skorzystanie z autorskiego rozwiązania, które stanie się ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorstwa. Digitalizacja pism przy użyciu naszego programu przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Pozwoli również uporządkować posiadane umowy, raporty oraz innego rodzaju zobowiązania.

402
0
22
Maszyny pakujące

Maszyny pakujące

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Heiro, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn pakujących, przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia precyzyjne, pozwalające na dużą wydajność pracy. Posiadamy również folie bąbelkową, taśmę pakową i bandownice.

94
1
23
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi obejmujące tłumaczenia przysięgłe z różnych języków. To propozycja, która z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ponieważ w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów od wielu języków obcych. Tłumaczenia przysięgłe na niemiecki, jak również na inne języki wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy!

221
1
24
Gabion - Metmesh

Gabion - Metmesh

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl