Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Liczba upadłości w Polsce

Liczba upadłości w Polsce

Nasza firma zajmuje się prawem restrukturyzacyjnym, które ma za zadanie ratować zadłużonych właścicieli przedsiębiorstw przed różnorodnymi problemami. Liczba upadłości w Polsce jest bardzo wysoka, a to zaburza działanie gospodarki i wpływa niekorzystnie na jej filary, stąd regulacje prawne, które mają na celu pomoc dłużnikom i ich firmom.

127
0
2
Księgowość Olsztyn

Księgowość Olsztyn

Oferujemy Państwu szeroki wybór usług z dziedziny księgowości w Olsztynie. Zajmujemy się kompleksowym rozwiązaniem spraw związanymi z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym czy Głównym Urzędem Statystycznym. Oczywiście proponujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w tworzeniu budżetów i inne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z proponowanych przez nas, kompleksowych usług.

547
0
3
Obsługa kadrowo-płacowa wrocław

Obsługa kadrowo-płacowa wrocław

Biuro rachunkowe z Krzeptowa obok Wrocławia oferuje usługi w zakresie prowadzenia księgowości dla małych i dużych firm. Do naszych kompetencji należy także obsługa kadrowo-płacowa: m.in. sporządzanie umów, opracowywanie akt osobowych pracowników i list wynagrodzeń. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz działania dostosowane do potrzeb klienta.

80
0
4
Outsourcing księgowy Warszawa

Outsourcing księgowy Warszawa

Działając jako biuro rachunkowo-prawne na terenie Warszawy oferujemy outsourcing księgowy dla podmiotów ze stolicy i okolic. Nasze praca opiera się na wypełnianiu w imieniu Klienta wszelkich zobowiązań związanych z ewidencjonowaniem zdarzeń działalności gospodarczej. Zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej to oszczędność czasu i kosztów.

282
0
5
Kancelaria podatkowa

Kancelaria podatkowa

Nowoczesna kancelaria podatkowa zatrudnia szerokie grono specjalistów, którzy współpracują z firmami różnych sektorów i branż. W ofercie znajduje się m.in. reprezentowanie interesów firm w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej. Biuro udostępnia klientom nowoczesne narzędzie VAT Checker.

457
0
6
Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Jeśli chcecie przeprowadzić spotkania biznesowe w Warszawie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla naszych klientów elegancką, przestronną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która została odpowiednio wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Więcej szczegółów na stronie www.

439
0
7
biuro księgowe Bytom

biuro księgowe Bytom

Oferujemy wsparcie przy zakładaniu, a także prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasze biuro księgowe z filią w Bytomiu i Krakowie świadczy usługi prowadzenia KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, Karty Podatkowej, ale nie tylko. Mogą nam Państwo również powierzyć obsługę kadrowo - płacową przedsiębiorstwa.

22
0
8
Pełna księgowość

Pełna księgowość

Gwarantujemy naszym Klientom wsparcie w kwestiach związanych z finansami firmy i nie tylko. Pełna księgowość, a w szczególności kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w formie outsourcingu to wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów. Zapewniamy szybkie działanie i stały kontakt. Pomagamy podmiotom gospodarczym z różnych branż.

79
0
9
Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Prowadzisz firmą i potrzebujesz sprawnego samochodu, który pozwoliłby ci rozwijać swój biznes i ułatwić dostanie się do klienta? W takim wypadku skorzystaj z propozycji Arval, która oferuje bardzo korzystny wynajem długoterminowy. W ramach tej usługi proponują auto dowolnej marki oraz klasy, w zależności od potrzeb każdego z klientów. Dodatkowo, w ramach opłat uwzględniane są wszelkie kosztu utrzymania danego samochodu, serwis, a nawet sezonowa wymiana opon. Wszystkie pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie.

327
0
10
Rozliczenia podatkowe Wrocław

Rozliczenia podatkowe Wrocław

Nasza firma wykonuje rzetelne rozliczenia podatkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasze biuro księgowe. Nasi pracownicy zaproponują Ci najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg innych profesjonalnie wykonywanych usług. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura.

172
0
11
Skanowanie dokumentów Warszawa

Skanowanie dokumentów Warszawa

Wymagającym ogromnej kreatywności działaniem jest skanowanie dokumentów. Działanie to musi opierać się na dokładności, precyzji oraz zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności. My jednak proponujemy państwu skorzystanie z autorskiego rozwiązania, które stanie się ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorstwa. Digitalizacja pism przy użyciu naszego programu przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Pozwoli również uporządkować posiadane umowy, raporty oraz innego rodzaju zobowiązania.

402
0
12
Maszyny pakujące

Maszyny pakujące

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Heiro, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn pakujących, przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia precyzyjne, pozwalające na dużą wydajność pracy. Posiadamy również folie bąbelkową, taśmę pakową i bandownice.

94
0
13
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi obejmujące tłumaczenia przysięgłe z różnych języków. To propozycja, która z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ponieważ w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów od wielu języków obcych. Tłumaczenia przysięgłe na niemiecki, jak również na inne języki wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy!

221
0
14
Sprzedaż wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności

Indos S.A. to firma, która skutecznie i profesjonalnie zajmie się odzyskaniem Państwa należności, jak również odnajdzie się na giełdzie w sprzedaży wierzytelności. Nasza oferta obejmuje również restrukturyzację długu, czy wycenę wszystkich długów.Jest to jedno z podstawowych pól, na których działamy.

260
0
15
http://www.washserwis.pl/

http://www.washserwis.pl/

Specjalnością założonej w 1998 roku firmy Wash Serwis z Warszawy jest produkcja, sprzedaż oraz montaż nowoczesnych, innowacyjnych obiektów, które pozwalają na jednoczesne mycie nawet 6 pojazdów. Proponowana przez nas samoobsługowa myjnia bezdotykowa to atrakcyjny pomysł na dodatkowe lub główne źródło stałego dochodu dla właściciela.

105
0
16
Stomatolog dziecięcy Gdynia

Stomatolog dziecięcy Gdynia

W centrum Dentus swoje usługi świadczy profesjonalny stomatolog dziecięcy. Gdynia - Trójmiasto, to właśnie tutaj mogą Państwo znaleźć najlepsze warunki do zadbania o swoje zęby. Wiemy doskonale jakie przeprowadzić leczenie i co pomoże na konkretne schorzenie czy ból zęba. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

33
0
17
Gabion - Metmesh

Gabion - Metmesh

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl