Ocena strony 1

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Biegły rewident Bolesławiec

Biegły rewident Bolesławiec

Każdy biegły rewident pracujący w biurze rachunkowym Jacka Zembatego wykonuje swoje obowiązki rzetelnie, uczciwie i przykłada dużą wagę do terminowości. Dzięki temu zaufało nam już wielu klientów, którzy chcieli nawiązać współpracę z odpowiedzialną firmą. Zapewniamy, że współpracę z nami będziesz wspominać z uśmiechem.

484
0
2
Skanowanie dokumentów Warszawa

Skanowanie dokumentów Warszawa

Wymagającym ogromnej kreatywności działaniem jest skanowanie dokumentów. Działanie to musi opierać się na dokładności, precyzji oraz zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności. My jednak proponujemy państwu skorzystanie z autorskiego rozwiązania, które stanie się ogromnym ułatwieniem dla przedsiębiorstwa. Digitalizacja pism przy użyciu naszego programu przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Pozwoli również uporządkować posiadane umowy, raporty oraz innego rodzaju zobowiązania.

402
0
3
Certyfikat iso 14001

Certyfikat iso 14001

Troska o środowisko jest już egzekwowana także przy pomocy narzędzi prawnych. Jednym z nich jest certyfikat ISO 14001, przyznawany firmom, które w umiejętny sposób połączyły wydajne funkcjonowanie z dbałością o to, by nie zanieczyszczać naszej planety. W Quality Systems pomożemy Państwu również spełnić wymagane normy w tym zakresie, a nasze usługi oferujemy między innymi wszystkim przedsiębiorstwom działającym w branży produkcyjnej i usługowej, placówkom służby zdrowia, a nawet organizacjom non-profit.

454
0
4
Maszyny pakujące, taśmy pakowowe, bandownice - Heiro

Maszyny pakujące, taśmy pakowowe, bandownice - Heiro

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Heiro, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn pakujących, przeznaczonych głównie dla przemysłu spożywczego. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia precyzyjne, pozwalające na dużą wydajność pracy. Posiadamy również folie bąbelkową, taśmę pakową i bandownice.

94
0
5
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń świadczy profesjonalne usługi obejmujące tłumaczenia przysięgłe z różnych języków. To propozycja, która z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ponieważ w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów od wielu języków obcych. Tłumaczenia przysięgłe na niemiecki, jak również na inne języki wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w Bydgoszczy!

221
0
6
Sprzedaż wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności

Indos S.A. to firma, która skutecznie i profesjonalnie zajmie się odzyskaniem Państwa należności, jak również odnajdzie się na giełdzie w sprzedaży wierzytelności. Nasza oferta obejmuje również restrukturyzację długu, czy wycenę wszystkich długów.Jest to jedno z podstawowych pól, na których działamy.

260
0
7
Tani Kurier

Tani Kurier

Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji zlecenia i jednocześnie nie bez znaczenia pozostają koszty, to bez wątpienia zadowolą Ci usługi taniego kuriera, czyli propozycja złożona przez naszą firmę. Niezależnie od tego gdzie i w jakiej wielkości pragniesz przesłać paczkę - my się zajmiemy jej terminowym dostarczeniem.

101
0
8
http://www.washserwis.pl/

http://www.washserwis.pl/

Specjalnością założonej w 1998 roku firmy Wash Serwis z Warszawy jest produkcja, sprzedaż oraz montaż nowoczesnych, innowacyjnych obiektów, które pozwalają na jednoczesne mycie nawet 6 pojazdów. Proponowana przez nas samoobsługowa myjnia bezdotykowa to atrakcyjny pomysł na dodatkowe lub główne źródło stałego dochodu dla właściciela.

105
0
9
Drukarka termotransferowa

Drukarka termotransferowa

Jeżeli poszukujecie Państwo najbardziej wydajnych i innowacyjnych drukarek termotransferowych, które znajdują zastosowanie w branży przemysłowej, polecamy Wam zainwestowanie w nowoczesne modele Zebra, dostępne w naszym asortymencie. Są to innowacyjne technologie, w których wykorzystano najwyższej jakości podzespoły oraz trwałe obudowy. Wydajne, funkcjonalne i dostępne w atrakcyjnych cenach.

138
0
10
Stomatolog dziecięcy Gdynia

Stomatolog dziecięcy Gdynia

W centrum Dentus swoje usługi świadczy profesjonalny stomatolog dziecięcy. Gdynia - Trójmiasto, to właśnie tutaj mogą Państwo znaleźć najlepsze warunki do zadbania o swoje zęby. Wiemy doskonale jakie przeprowadzić leczenie i co pomoże na konkretne schorzenie czy ból zęba. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

33
0
11
Gabion - Metmesh

Gabion - Metmesh

Gabion to popularny i nowoczesny produkt, który nie tylko efektownie wygląda, ale też stanowi wytrzymałe ogrodzenie, które dodatkowo chroni przed wiatrem i hałasem. Gabion dostępny w naszej ofercie to solidny produkt, który może stanowić element ogrodzenia, ale też ciekawą dekorację ogrodu. Zapraszamy!

79
0
12
Jeździki

Jeździki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe jeździki. Są to śliczne i niezwykle wytrzymałe produkty najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że wywołają one uśmiech na twarzy każdego malucha. Nasze rowerki dla najmłodszych nie są drogie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty!

476
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl