Ocena strony 6

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
szkolenia Warszawa

szkolenia Warszawa

Oferujemy szkolenia w Warszawie w tematyce ochrony środowiska, ochrony powietrza czy zarządzania odpadami. Organizujemy również spotkania na terenie Zakopanego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej! Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego szkolenia.

128
0
2
Laboratorium mikrobiologiczne

Laboratorium mikrobiologiczne

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy szeroką ofertę świadczonych przez nas usług akredytowanych i nieakredytowanych. Jako laboratorium mikrobiologiczne wykonujemy różnego rodzaju badania i testy. Współpracujemy z branżą tekstylną, papierniczą, polimerową, meblową, medyczną, wojskową, itd.

113
0
3
Kurs online LinkedIn

Kurs online LinkedIn

Nowe technologie coraz szybciej się rozwijają. W związku z tym powstaje dużo platform komunikacyjnych, które mają umożliwić m.in. szukanie pracy czy też dzielenie się swoimi zawodowymi osiągnięciami. Dlatego też proponujemy kurs online. LinkedIn to strona, która bardzo szybko się rozwija i zdobywa nowe rzesze fanów. Dlatego też warto ją bliżej poznać.

376
0
4
Tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły

Profesjonalne biuro tłumaczeń Lynx oferuje Państwu usługi takie jak tłumacz przysięgły holenderski, szwedzki, duński, norweski, angielski, niemiecki i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie, perfekcyjna znajomość ponad 30 języków obcych, gwarancja poufności przekazanych informacji oraz dokumentów. Jeśli chcą się Państwo przekonać o jakości naszych usług to zapraszamy na naszą stronę www!

376
0
5
coaching szkolenia

coaching szkolenia

Prowadząc swoje przedsiębiorstwo lub angażując się w życie zawodowe, konieczne jest nieustanne pracowanie nad sobą i swoimi nawykami. Nieocenioną pomocą w tym zakresie okazuje się coaching - szkolenia te pomogą skutecznie zarządzać naszą karierą. Dzięki temu jakość naszej pracy zarobkowej wyraźnie się poprawi i polepszy.

586
0
6
Niemcy praca IT

Niemcy praca IT

Jesteśmy platformą, która otwiera nowe możliwości zarówno przed przedsiębiorcami, jak i osobami poszukującymi zatrudnienia. Praca IT Cię pasjonuje i jesteś w niej specjalistą lub masz swoją firmę i poszukujesz fachowca? Właśnie znalazłeś - dzięki naszej stronie znajdziesz kandydata lub zatrudnienie w Niemczech właśnie w tej branży.

596
0
7
Szkoła rysunku

Szkoła rysunku

Drodzy adepci sztuki - jeżeli czujecie w sobie niezwykłą siłę, która pcha was nieustannie do przodu - w świat nowych doznać i wyrażania się poprzez przedstawienia wizualne, to zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach krakowskiej szkoły rysunku "Czarny Biały". Nie jestesmy skoncentrowani wokół konkretnego nurtu czy też techniki. Dla nas najważniejsza jest swoboda, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować wam ciekawie przygotowane zajęcia, które umożliwią wam indywidualny rozwój. Serdecznie zachęcamy również tych, którzy marzą o studiach na ASP.

48
0
8
Kierowca doskonały

Kierowca doskonały

Wyjaśnienie wszystkich zagadnień dotyczących ruchu drogowego, w tym przepisów czy technik prowadzenia pojazdu zostały zawarte w książce "Kierowca doskonały". W pakiecie razem z podręcznikiem dokupić można testy, które są zgodne z bazą ministerialną, na płycie CD lub w ramach dostępu online, dzięki którym łatwiej będzie zdać prawo jazdy kat. B.

577
0
9
SQL podstawy

SQL podstawy

Oferowane przez nas szkolenia mają na celu kompleksowe przygotowanie z zakresu obsługi różnego typu zbiorów informacyjnych. Nasze 120-minutowe szkolenie to skondensowana dawka wiedzy skierowana do początkujących adeptów SQL — podstawy, które naucza cię formowania zapytań, a także sortowania i filtrowania danych.

297
0
10
Testy na prawo jazdy 2020

Testy na prawo jazdy 2020

W dzisiejszych czasach umiejętność prowadzenia samochodów jest bardzo przydatna, zarówno w codziennym, jak i zawodowym życiu. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej możesz rozwiązać testy na prawo jazdy 2020. Jest to oficjalna baza pytań, które pojawiają się na egzaminie państwowym w części teoretycznej

122
0
11
Tablice szkolne

Tablice szkolne

Na stronie www.szkola-marzen.pl prezentowane są plansze edukacyjne, stanowiące bardzo ciekawą pomoc w nauce różnych zachowań i zagadnień. Proponujemy rozwiązania z różnych dziedzin, poczynając od zasad zachowania (np. na drodze, z zakresu higieny) po podstawową wiedzę (alfabet, nauka cyferek). Tablice szkolne są kolorowe i trwałe dzięki czemu posłużą Wam kilka lat w kształceniu kolejnych pokoleń uczniów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy gorąco do zakupów na naszej stronie.

213
0
12
angielski dla dzieci

angielski dla dzieci

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za wcześnie. Każdy maluch dysponuje wyjątkowymi i niepowtarzalnymi zdolnościami przyswajania nowej wiedzy. W zupełnie naturalny sposób przyswaja umiejętności i zdobywa kolejne wiadomości. Dlatego też zachęcamy do wykorzystania tego wyjątkowego etapu rozwoju i zapisania swojej pociechy na nasze zajęcia. Angielski dla dzieci to nie tylko nauka, ale również wspaniała zabawa, o którą zadbają doświadczeni pedagodzy z poznańskiej szkoły. Uczymy poprzez zabawę i bawimy ucząc!

535
0
13
prawo jazdy

prawo jazdy

Serdecznie zapraszamy do zrobienia kursu na prawo jazdy w Gliwicach. W naszej ofercie są kursy na wszystkie kategorie, z czego najpopularniejszym jest naturalnie prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej szkoły jazdy. Proponujemy również kurs dla osób niepełnosprawnych.

114
1
14
Plansze edukacyjne

Plansze edukacyjne

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najwyższej jakości meble szkolne oraz pomoce dydaktyczne, np. plansze edukacyjne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria, które są niezbędne w każdej sali lekcyjnej. To akcesoria przeznaczone do każdego przedmiotu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

306
2
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl