Ocena strony 6

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Studia pedagogiczne

Studia pedagogiczne

Staramy się pokazać, że studia pedagogiczne rozwijają się z biegiem czasu i dostosowują do współczesności. Dlatego też w ofercie kształcenia na Collegium Balticum znajduje się tyle ciekawych specjalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie dać naszym absolwentom konkretne narzędzia, które w przyszłości pomogą w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

171
1
2
Język angielski dla firm

Język angielski dla firm

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia: język angielski dla firm na terenie Warszawy. Nasze szkolenia językowe to nie tylko zysk dla pracowników, podnosząc ich kwalifikację, ale także dla pracodawcy i całej firmy. Nasze szkolenia: angielski dla firm - to szkolenia standardowe oraz takie, które dostosowane są do potrzeb oraz profilu firmy, w której się odbywają. Staramy się uczyć bardzo szybko, ale efektywnie - każda minuta wykorzystywana jest na przyswojenie nowej wiedzy.

561
1
3
Scenariusze pożarowe

Scenariusze pożarowe

Jednymi z istotnych dokumentów, jakie należy przygotować w trakcie projektowania obiektu budowlanego, są scenariusze pożarowe. Przedstawione są tam przewidywania, jak dokładnie będą współdziałać ze sobą różne systemy zapobiegające zapłonowi, a także co należy zrobić, by projektowane zabezpieczenia nie wykluczały się nawzajem. Gotowy projekt często jest wykorzystywany przez firmy ubezpieczeniowe przy szacowaniu ryzyka.

189
1
4
Pisanie prac zaliczeniowych

Pisanie prac zaliczeniowych

Wyjątkowa oferta została przygotowana z myślą o wszystkich tych studentach, którzy potrzebują pomocy oraz ukierunkowania przy pisaniu prac zaliczeniowych. Nasza oferta obejmuje pomoc w wyborze tematu, opracowanie go, stworzenie idealnie dobranej bibliografii oraz literatury. Jesteśmy w stanie Was ukierunkować, pomóc stworzyć konspekt - służymy Wam sowim doświadczeniem w pisaniu oraz ciągle pogłębianą wiedzą. Zapraszamy serdecznie do współpracy - oferujemy usługi na najwyższym poziomie - to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja!

289
2
5
Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Odpowiedzialność, zaangażowanie, odporność na stres, empatia - tych wszystkich cech wymaga opieka nad osobami starszymi. Agencja pracy Work&Care poszukuje chętnych do podjęcia zatrudnienia w tym charakterze na terenie całych Niemiec. Aktualne ogłoszenia zostały opublikowane na stronie internetowej. Zapraszamy!

262
0
6
Profesjonalny profil LinkedIn

Profesjonalny profil LinkedIn

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może przynieść profesjonalny profil LinkedIn. Dzięki niemu, zatrudnienie w wymarzonej firmie jest kwestią czasu. Nasza firma oferuje usługę optymalizacji konta na jak najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi ekspertami!

164
0
7
Kursy barmańskie

Kursy barmańskie

Czy przygotowywanie drinków zamienić w sztukę? Czy praca za barem może być dobrze płatna i prestiżowa? Przychodząc na nasze kursy barmańskie zobaczysz, że ta branża to wiele zabawy i możliwości. Jesteś początkujący? Przewodnik po alkoholach całego świata, który Ci damy, nauczy Cię teorii, a my skupimy się na praktyce - pokażemy Ci tradycyjne i nowoczesne techniki przygotowywania napojów, nauczymy tworzenia karty win i innych.

27
1
8
Nauka jazdy Warszawa

Nauka jazdy Warszawa

Nauka jazdy w Warszawie nie jest niczym trudny. Zapraszamy serdecznie. Państwa do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy kursy na kategorie A, A1, A2, AM, A2 po A1 i wiele innych, w tym także jazdy doszkalające. Z nami bez problemu zdobędziesz wymarzone uprawnienia i dołączysz do szczęśliwego grona kierowców.

479
1
9
Selekcja aplikacji

Selekcja aplikacji

Z nami nowego znaczenia nabiera wyraz rekrutacja i selekcja aplikacji. Gdański i Gdynia wszędzie tam przeprowadzimy profesjonalną selekcję i wybierzemy najlepszych pracowników. Zadbamy również o całą obsługę administracyjną tego procesu, dlatego dzięki nam możesz oszczędzić czas i koszty, zyskując jednocześnie fachowy personel. Zapraszamy!

50
2
10
prawo jazdy

prawo jazdy

Serdecznie zapraszamy do zrobienia kursu na prawo jazdy w Gliwicach. W naszej ofercie są kursy na wszystkie kategorie, z czego najpopularniejszym jest naturalnie prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej szkoły jazdy. Proponujemy również kurs dla osób niepełnosprawnych.

114
1
11
Plansze edukacyjne

Plansze edukacyjne

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najwyższej jakości meble szkolne oraz pomoce dydaktyczne, np. plansze edukacyjne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria, które są niezbędne w każdej sali lekcyjnej. To akcesoria przeznaczone do każdego przedmiotu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

306
2
12
Kursy językowe Łódź

Kursy językowe Łódź

Do szkoły można iść w każdym wieku! Zapraszamy zarówno małe dzieci, nastolatków, jak i osoby dorosłe do wspólnej nauki oraz zabawy podczas profesjonalnego kursu językowego. Przyjedź do Łodzi i przekonaj się, jak szybko można poznać angielski, włoski, hiszpański, francuski, czy niemiecki. Zapewniamy, że z nami szybko się wszystkiego nauczysz.

32
0
13
Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Wybierając nasze kursy masz pewność, że będziesz uczył się na tym samym modelu samochodu, który czeka na Ciebie na egzaminie - Hyundai’u I20 z 2015 roku. W OSK Marcin prowadzimy regularne zajęcia z teorii i praktyki, a także dodatkowe jazdy doszkalające. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Garwolina i okolic, którzy chcą uzyskać uprawnienia na prowadzenie aut osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli czy pojazdów rolniczych. W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia z obsługi wózków widłowych.

468
1
14
Integracja Mazury

Integracja Mazury

Nasz hotel zaplanował programy integracyjne, które idealnie nadają się na wyjazdy firmowe. Integracja na Mazurach może przyczynić się do podniesienia efektywności zespołu. Podczas takich podróży buduje się zrozumienie, zdrową rywalizację oraz zacieśnia więzi między współpracownikami. Posiadamy doskonałe warunki dla takich wyjazdów.

262
0
15
Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne muszą być solidne. Monter mówił o jakichś zabezpieczeniach, materiałach. Ale dla mnie drzwi zewnętrzne-producent tego nie wiedział - to tylko drzwi zewnętrzne. Drewniane spodobały mi się najbardziej, przyznaję. Mina mi zrzedła wtedy, gdy dowiedziałam się, ile takie drzwi zewnętrzne drewniane kosztują.

142
2
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl