Ocena strony 6

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
szkolenia Warszawa

szkolenia Warszawa

Oferujemy szkolenia w Warszawie w tematyce ochrony środowiska, ochrony powietrza czy zarządzania odpadami. Organizujemy również spotkania na terenie Zakopanego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej! Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego szkolenia.

128
0
2
Laboratorium mikrobiologiczne

Laboratorium mikrobiologiczne

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy szeroką ofertę świadczonych przez nas usług akredytowanych i nieakredytowanych. Jako laboratorium mikrobiologiczne wykonujemy różnego rodzaju badania i testy. Współpracujemy z branżą tekstylną, papierniczą, polimerową, meblową, medyczną, wojskową, itd.

113
0
3
Tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły

Profesjonalne biuro tłumaczeń Lynx oferuje Państwu usługi takie jak tłumacz przysięgły holenderski, szwedzki, duński, norweski, angielski, niemiecki i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie, perfekcyjna znajomość ponad 30 języków obcych, gwarancja poufności przekazanych informacji oraz dokumentów. Jeśli chcą się Państwo przekonać o jakości naszych usług to zapraszamy na naszą stronę www!

376
0
4
coaching szkolenia

coaching szkolenia

Prowadząc swoje przedsiębiorstwo lub angażując się w życie zawodowe, konieczne jest nieustanne pracowanie nad sobą i swoimi nawykami. Nieocenioną pomocą w tym zakresie okazuje się coaching - szkolenia te pomogą skutecznie zarządzać naszą karierą. Dzięki temu jakość naszej pracy zarobkowej wyraźnie się poprawi i polepszy.

586
0
5
Niemcy praca IT

Niemcy praca IT

Jesteśmy platformą, która otwiera nowe możliwości zarówno przed przedsiębiorcami, jak i osobami poszukującymi zatrudnienia. Praca IT Cię pasjonuje i jesteś w niej specjalistą lub masz swoją firmę i poszukujesz fachowca? Właśnie znalazłeś - dzięki naszej stronie znajdziesz kandydata lub zatrudnienie w Niemczech właśnie w tej branży.

596
0
6
Szkoła rysunku

Szkoła rysunku

Drodzy adepci sztuki - jeżeli czujecie w sobie niezwykłą siłę, która pcha was nieustannie do przodu - w świat nowych doznać i wyrażania się poprzez przedstawienia wizualne, to zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach krakowskiej szkoły rysunku "Czarny Biały". Nie jestesmy skoncentrowani wokół konkretnego nurtu czy też techniki. Dla nas najważniejsza jest swoboda, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować wam ciekawie przygotowane zajęcia, które umożliwią wam indywidualny rozwój. Serdecznie zachęcamy również tych, którzy marzą o studiach na ASP.

48
0
7
Kierowca doskonały

Kierowca doskonały

Wyjaśnienie wszystkich zagadnień dotyczących ruchu drogowego, w tym przepisów czy technik prowadzenia pojazdu zostały zawarte w książce "Kierowca doskonały". W pakiecie razem z podręcznikiem dokupić można testy, które są zgodne z bazą ministerialną, na płycie CD lub w ramach dostępu online, dzięki którym łatwiej będzie zdać prawo jazdy kat. B.

577
0
8
SQL podstawy

SQL podstawy

Oferowane przez nas szkolenia mają na celu kompleksowe przygotowanie z zakresu obsługi różnego typu zbiorów informacyjnych. Nasze 120-minutowe szkolenie to skondensowana dawka wiedzy skierowana do początkujących adeptów SQL — podstawy, które naucza cię formowania zapytań, a także sortowania i filtrowania danych.

297
0
9
Testy na prawo jazdy 2022

Testy na prawo jazdy 2022

W dzisiejszych czasach umiejętność prowadzenia samochodów jest bardzo przydatna, zarówno w codziennym, jak i zawodowym życiu. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej możesz rozwiązać testy na prawo jazdy 2020. Jest to oficjalna baza pytań, które pojawiają się na egzaminie państwowym w części teoretycznej

122
0
10
Tablice szkolne

Tablice szkolne

Na stronie www.szkola-marzen.pl prezentowane są plansze edukacyjne, stanowiące bardzo ciekawą pomoc w nauce różnych zachowań i zagadnień. Proponujemy rozwiązania z różnych dziedzin, poczynając od zasad zachowania (np. na drodze, z zakresu higieny) po podstawową wiedzę (alfabet, nauka cyferek). Tablice szkolne są kolorowe i trwałe dzięki czemu posłużą Wam kilka lat w kształceniu kolejnych pokoleń uczniów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy gorąco do zakupów na naszej stronie.

213
0
11
prawo jazdy

prawo jazdy

Serdecznie zapraszamy do zrobienia kursu na prawo jazdy w Gliwicach. W naszej ofercie są kursy na wszystkie kategorie, z czego najpopularniejszym jest naturalnie prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej szkoły jazdy. Proponujemy również kurs dla osób niepełnosprawnych.

114
1
12
Plansze edukacyjne

Plansze edukacyjne

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najwyższej jakości meble szkolne oraz pomoce dydaktyczne, np. plansze edukacyjne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria, które są niezbędne w każdej sali lekcyjnej. To akcesoria przeznaczone do każdego przedmiotu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

306
2
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl