Ocena strony 6

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Kursy barmańskie

Kursy barmańskie

Czy przygotowywanie drinków zamienić w sztukę? Czy praca za barem może być dobrze płatna i prestiżowa? Przychodząc na nasze kursy barmańskie zobaczysz, że ta branża to wiele zabawy i możliwości. Jesteś początkujący? Przewodnik po alkoholach całego świata, który Ci damy, nauczy Cię teorii, a my skupimy się na praktyce - pokażemy Ci tradycyjne i nowoczesne techniki przygotowywania napojów, nauczymy tworzenia karty win i innych.

27
0
2
Nauka jazdy Warszawa

Nauka jazdy Warszawa

Nauka jazdy w Warszawie nie jest niczym trudny. Zapraszamy serdecznie. Państwa do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy kursy na kategorie A, A1, A2, AM, A2 po A1 i wiele innych, w tym także jazdy doszkalające. Z nami bez problemu zdobędziesz wymarzone uprawnienia i dołączysz do szczęśliwego grona kierowców.

479
0
3
Selekcja aplikacji

Selekcja aplikacji

Z nami nowego znaczenia nabiera wyraz rekrutacja i selekcja aplikacji. Gdański i Gdynia wszędzie tam przeprowadzimy profesjonalną selekcję i wybierzemy najlepszych pracowników. Zadbamy również o całą obsługę administracyjną tego procesu, dlatego dzięki nam możesz oszczędzić czas i koszty, zyskując jednocześnie fachowy personel. Zapraszamy!

50
0
4
prawo jazdy

prawo jazdy

Serdecznie zapraszamy do zrobienia kursu na prawo jazdy w Gliwicach. W naszej ofercie są kursy na wszystkie kategorie, z czego najpopularniejszym jest naturalnie prawo jazdy kategorii B. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej szkoły jazdy. Proponujemy również kurs dla osób niepełnosprawnych.

114
0
5
Plansze edukacyjne

Plansze edukacyjne

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która obejmuje najwyższej jakości meble szkolne oraz pomoce dydaktyczne, np. plansze edukacyjne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria, które są niezbędne w każdej sali lekcyjnej. To akcesoria przeznaczone do każdego przedmiotu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

306
0
6
Kursy językowe Łódź

Kursy językowe Łódź

Do szkoły można iść w każdym wieku! Zapraszamy zarówno małe dzieci, nastolatków, jak i osoby dorosłe do wspólnej nauki oraz zabawy podczas profesjonalnego kursu językowego. Przyjedź do Łodzi i przekonaj się, jak szybko można poznać angielski, włoski, hiszpański, francuski, czy niemiecki. Zapewniamy, że z nami szybko się wszystkiego nauczysz.

32
0
7
Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Gdzie najłatwiej zdać prawo jazdy

Wybierając nasze kursy masz pewność, że będziesz uczył się na tym samym modelu samochodu, który czeka na Ciebie na egzaminie - Hyundai’u I20 z 2015 roku. W OSK Marcin prowadzimy regularne zajęcia z teorii i praktyki, a także dodatkowe jazdy doszkalające. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Garwolina i okolic, którzy chcą uzyskać uprawnienia na prowadzenie aut osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli czy pojazdów rolniczych. W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia z obsługi wózków widłowych.

468
0
8
Tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne

Prezentujemy Państwu szkolne tablice magnetyczne w ciekawych modelach. Udostępniamy doskonały sprzęt konferencyjny i wykładowy, który pozwala wypunktować istotne zagadnienia, zaprezentować ciekawą grafikę, itp. Dzięki lekkiej konstrukcji dostępne w naszej ofercie rozwiązania są łatwe w transporcie i przenoszeniu.

82
0
9
Integracja Mazury

Integracja Mazury

Nasz hotel zaplanował programy integracyjne, które idealnie nadają się na wyjazdy firmowe. Integracja na Mazurach może przyczynić się do podniesienia efektywności zespołu. Podczas takich podróży buduje się zrozumienie, zdrową rywalizację oraz zacieśnia więzi między współpracownikami. Posiadamy doskonałe warunki dla takich wyjazdów.

262
0
10
Naklejki plomby

Naklejki plomby

Zakres możliwości przedsiębiorstwa Vera obejmuje między innymi naklejki holograficzne i plomby przeznaczone do zabezpieczania różnorodnych elementów metalowych. Zapraszamy do sprawdzenia jak wiele możemy Państwu zaoferować w obszarze naklejek holograficznych oraz plomb - oferta prezentowana jest na naszej witrynie internetowej.

67
0
11
Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne muszą być solidne. Monter mówił o jakichś zabezpieczeniach, materiałach. Ale dla mnie drzwi zewnętrzne-producent tego nie wiedział - to tylko drzwi zewnętrzne. Drewniane spodobały mi się najbardziej, przyznaję. Mina mi zrzedła wtedy, gdy dowiedziałam się, ile takie drzwi zewnętrzne drewniane kosztują.

142
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl