Ocena strony 2

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Przenośny aparat USG

Przenośny aparat USG

Połączenie pełnej mobilności z wysoką rozdzielczością obrazu i automatycznym doborem ustawień, czynią przenośny aparat USG świetnym rozwiązaniem zarówno do małych i średnich gabinetów lekarskich, jak również szpitali. Oferowany przez nas ultrasonograf wyposażony jest w 15-calowy wyświetlacz, a także wiele rozmiarów głowic, co zapewnia kompleksowość zastosowania urządzenia. Może być bowiem stosowany przez lekarzy wielu specjalizacji - kardiologa, ginekologa, urologa i innych.

229
0
2
Masaż Łódzkie

Masaż Łódzkie

Naturalni.pl zapraszają na najlepszy masaż relaksacyjny w Łodzi. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom będą Państwo mogli odprężyć się i zapomnieć o nękających Państwa problemach. Profesjonalni masażyści pomogą Państwu rozluźnić mięśnie i odpocząć w niezwykłym, magicznym klimacie. Zapraszamy jednak do naszego salonu. Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanej usługi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

282
0
3
Endokrynolog dla dzieci

Endokrynolog dla dzieci

Niedoczynność i nadczynność tarczycy, zaburzenia dojrzewania płciowego, zbyt niski poziom hormonu wzrostu i masy urodzeniowej, to choroby układu dokrewnego. Powinny one być poddane dokładnej obserwacji i terapii. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się diagnostyką i leczeniem tego typu schorzeń w swojej warszawskiej klinice.

352
0
4
Stomatolog

Stomatolog

Nowoczesny gabinet stomatologa w Bydgoszczy "Kraina Uśmiechu" oferuje kompleksowe leczenie uzębienia i chorób jamy ustnej. Posługujemy się nowoczesnymi przyrządami i metodami. Polecamy wstrzykiwanie znieczulenia z aparatem The Wand, bez uczucia wkłucia, rozpierania i odrętwienia w znieczulanym miejscu.

569
0
5
Endermologia Poznań

Endermologia Poznań

Jednym z najczęściej spotykanych problemów Kobiet jest cellulit. Źródeł jego pojawienia się jest kilka, a do najważniejszych należą niewątpliwie zła dieta, brak ruchu, niewystarczające nawadnianie organizmu oraz antykoncepcja hormonalna. Jako profesjonaliści, w pierwsze kolejności sugerujemy wyeliminowanie wszelkich czynników, które mogą prowadzić do pojawiania się pomarańczowej skórki.

343
0
6
Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań

Nasz gabinet w Poznaniu przyjmuje pacjentów od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Stomatolog z City-Dental zajmuje się między innymi protetyką, leczeniem kanałowym zębów, wybielaniem oraz ortodoncją. Nasza klinika dentystyczna przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Szczegółowy zakres naszych usług znajduje się na stronie internetowej.

344
0
7
Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Chcesz wypocząć i poprawić trochę swoje zdrowie? W takim razie skorzystaj z oferowanych przez nas turnusów rehabilitacyjnych. Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników! Poznaj zalety zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia - razem z nami!

350
0
8
Klinika okulistyczna

Klinika okulistyczna

Klinika Okulistyczna Oculomedica w Bydgoszczy zaprasza wszystkich pacjentów z wadami wzorku na leczenie metodą laserową. Krótkowzroczność powoduje, że dobrze widzimy tylko z bliska, ponieważ rogówka skupia światło przed soczewką zamiast na niej. Korekcja kształtu rogówki przy użyciu lasera pozwala na odzyskanie prawidłowego widzenia.

364
0
9
Wybielanie zębów cena

Wybielanie zębów cena

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na skuteczne wybielanie zębów. Dzięki nam pozbędziecie się przebarwień, występujących na Waszym uzębieniu. Gwarantujemy szybkie uzyskiwanie pożądanych przez Was efektów. Cennik znajdziesz - http://perli.com.pl/cennik/

389
0
10
Protetyk Warszawa

Protetyk Warszawa

Dział medycyny, z którego każdy z nas zmuszony jest skorzystać co najmniej kilka razy w życiu to protetyka. Warszawa, z racji tego, że jest największym miastem w Polsce, oferuje też największą liczbę gabinetów stomatologicznych. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy specjalistów Dentalux w stolicy - zobacz.

599
0
11
Braunsztyn

Braunsztyn

Braunsztyn to oferta firmy Ecopol, która pozwoli się Państwu cieszyć wspaniałą, czystą wodą. Braunsztyn, który mogą u nas Państwo nabyć, jest odpowiedzialny za usuwanie żelaza i manganu z wody, szczególnie jeżeli występują one w postaci organicznej. Metoda wykorzystująca ten materiał jest bardzo wygodna ponieważ nie muszą Państwo stosować żadnych dodatkowych urządzeń.

216
0
12
Badanie słuchu Piła

Badanie słuchu Piła

Specjalistą, który zajmuje się funkcjonowaniem układu słuchu jest otolaryngolog. Piła jest naszą główną siedzibą, jednak placówki posiadamy również w wielu innych regionach. Nasz otolaryngolog przeprowadzi dokładne badanie słuchu, a w razie potrzeby dostosujemy odpowiedni aparat słuchowy. Zapraszamy!

481
0
13
Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Pomimo, że ten rodzaj uzależnienia wyniszcza nasz organizm, to jego podłoże leży w psychice człowieka. Leczenie alkoholizmu jest procesem składającym się z kilku etapów, wymagającym silnej woli, regularności oraz wsparcia najbliższych. Nasz ośrodek opracował własne metody terapii i wychodzenia z tego nałogu.

466
0
14
Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w ośrodku Terapie od Zaraz przynosi bardzo pozytywne rezultaty. Działamy przez cały rok i oferujemy zróżnicowane działania terapeutyczne, bazujące również na programach dobieranych indywidualnie. Cenimy pracę w grupach, która motywuje i wspiera osoby walczące z nałogiem.

47
0
15
Aparat rentgenowski

Aparat rentgenowski

Śródoperacyjne aparaty RTG z ramieniem C wykazują duże możliwości diagnostyczne, a także charakteryzują się doskonałą jakością obrazu i niesamowitą ergonomią. Producent zadbał również o zminimalizowanie dawki szkodliwego promieniowania, nie tracąc przy tym na jakości uzyskiwanego obrazu. Co więcej duży prześwit i głębokość, zapewniają wygodny dostęp do stołu operacyjnego.

538
0
16
Psychoterapia

Psychoterapia

Należy zauważyć, iż pomoc specjalisty przy pomocy tych metod nie jest leczeniem w dosłownym rozumieniu tego słowa, lecz także daje klientowi możliwość aby spojrzeć na siebie i swój problem psychologiczny w innym świetle. Psychoterapia realizowana w klinice SUPER-ego we Wrocławiu to szansa na to aby poznać własną przypadłość, a także odzyskać życiową równowagę. Podczas w określania jej optymalnego zakresu warto zwrócić uwagę na czas trwania, tryb indywidualny lub grupowy, a także dobrać odpowiedni paradygmat.

412
0
17
Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

W naszej atrakcyjnej ofercie znalazł się specjalistyczny koncentrator tlenu. Jeżeli zależy Ci na praktycznych i funkcjonalnych rozwiązaniach, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Umożliwia on skuteczną terapię tlenową, która przyniesie pożądane rezultaty. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze oprócz koncentratora tlenu znalazło się w naszej propozycji, zapoznaj się ze stroną internetową. Znajdziesz tam szeroki wybór sprzętów w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz całkowite zadowolenie z dokonanych zakupów.

150
0
18
Wkładka wewnątrzmaciczna

Wkładka wewnątrzmaciczna

Przedstawiamy hurtownię medyczną Admed. Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych akcesoriów zabiegowych i przyrządów lekarskich dla wielu różnych specjalizacji. Wkładka wewnątrzmaciczna oferowana przez nas to jedna z trwałych metod antykoncepcyjnych, wciąż dość powszechnie wybierana przez kobiety, które nie chcą korzystać z plastrów czy pigułek. Spirala nie dopuszcza do zapłodnienia. Założyć ją, jak i zdjąć może wyłącznie lekarz. W ofercie również wiele akcesoriów jednorazowego użytku dla pacjentek.

73
0
19
http://www.pentesters.pl/

http://www.pentesters.pl/

Jeżeli chodzi o audyt bezpieczeństwa, jesteśmy liderami w tej dziedzinie. Nasze rozwiązania są nowoczesne i skuteczne, przez co zyskujemy zaufanie coraz większej liczby klientów. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie - dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzony przez nad audyt bezpieczeństwa sprostał Twoim oczekiwaniom.

289
0
20
http://www.drukfolder.pl/

http://www.drukfolder.pl/

Printmasta świadczy kompleksowe, dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta usługi poligraficzne. Firma proponuje wykonywanie naklejek, plakatów, teczek czy folderów reklamowych. Jej specjalnością jest jednak tworzenie opakowań na płyty CD/DVD z odpowiednimi nadrukami. Na stronie http://www.drukfolder.pl/ są dostępne szczegóły oferty.

480
0
21
Łóżka z tapicerką

Łóżka z tapicerką

Dobre łóżko tapicerowane to podstawa zdrowego snu. Nasze produkty są wykonane z wysoko gatunkowego, odpornego na zniszczenie materiału. Gwarantujemy szeroki wybór w zakresie wzornictwa i rozmiarów (łóżka jedno- i dwuosobowe), aby każdy nasz klient mógł nabyć odpowiedni do jego potrzeb produkt. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapewnij sobie komfortowy sen.

280
0
22
Tworzywa sztuczne http://www.plastem.pl/

Tworzywa sztuczne http://www.plastem.pl/

Tworzywa sztuczne są bardzo wytrzymałe. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne, ponieważ możemy je znaleźć w bardzo skomplikowanych urządzeniach oraz w tych bardzo prostych, jak na przykład rower. Jak więc widać, nie stanowi problemu znalezienie zastosowania dla danego urządzenia. Kwestia ewentualnych napraw czy konserwacji również nie powoduje kłopotów, czy nie nastręcza trudności.

153
0
23
www.mdiament.eu

www.mdiament.eu

Można współpracować z firmą, która produkuje technika diamentowa poprzez stronę internetową. Dzięki temu zaoszczędzamy czas potrzebny na dojazd. Dodatkowo jako stali klienci mamy zazwyczaj dodatkowe rabaty. Zakupiony sprzęt możemy już mieć na miejscu dzięki dostawom poprzez firmę kurierską. Dlatego odległość we współpracy z producentem tego typu narzędzi nie odgrywa znaczącej roli. Firmy bez względu na miejsce siedziby firmy obsługują całą Polskę.

398
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl