Ocena strony 2

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Terapia manualna Szczecin

Terapia manualna Szczecin

Jedną z oferowanych przez nas usług jest terapia manualna. Zalecana jest osobom miewającym problemy z bólem kręgosłupa oraz kolan, a także zmagającym się z dolegliwościami pourazowymi i reumatycznymi. Organizujemy również treningi medyczne przeznaczone dla seniorów. Nasz gabinet mieści się w Szczecinie.

404
0
2
alfamedpila.pl

alfamedpila.pl

Gabinet AlfaMedPiła zatrudnia dentystów, którzy przeprowadzą leczenie zachowawcze, endodoncję, ortodoncję i protetykę, a także chirurgię i wybielanie. Pomagamy naszym pacjentom w uzyskaniu zdrowego i ładnego uśmiechu. Systematyczne usuwanie ubytków próchnicowych pozwala na zahamowanie rozwoju choroby. Ortodoncja dedykowana jest pacjentom zmagającym się z problemem krzywych i nierówno osadzonych w łuku zębów. Problem ten wymaga leczenia z wykorzystaniem aparatu stałego. Można przeprowadzić je również u dorosłych pacjentów.

258
0
3
Masaż kręgosłupa rehabilitacyjny

Masaż kręgosłupa rehabilitacyjny

Jednym z kluczowych zabiegów wspomagających powrót do zdrowia i pełnej sprawności jest masaż kręgosłupa. W poznańskim gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji medycznej masaż rehabilitacyjny wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Terapia manualna dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta - zarówno seniora, jak i dziecka.

248
0
4
Ortopeda Katowice

Ortopeda Katowice

Skupiam się na diagnostyce oraz leczeniu schorzeń stawów i narządów ruchu. Jako ortopeda zajmuję się zarówno wadami wrodzonymi, jak i nabytymi np. w wyniku wypadku. W moim gabinecie w Olkuszu (między Katowicami a Krakowem) wykonuję takie zabiegi chirurgiczne jak endoprotezy czy rekonstrukcje stawu biodrowego, kolanowego, itp.

253
0
5
Aparat do masażu tiens

Aparat do masażu tiens

Dokucza Ci rwa kulszowa, bóle mięśniowe lub zwyrodnieniowe, a może chroniczne zmęczenie? Pomoże Ci aparat do masażu Tiens! Wywołuje on wibrację kręgosłupa, dzięki czemu normalizuje jego pracę. Pozwala usunąć uciski na nerwy oraz blokady. Urządzenie prostuje także kręgosłup i dlatego polecane jest osobom z wadami postawy.

472
0
6
Stolik zabiegowy

Stolik zabiegowy

Kiedy wymagane są profesjonalne meble do specjalistycznych badań, wówczas warto zajrzeć do naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego i wybrać swój wzór. Dysponujemy przeróżnym wyposażeniem medycznym. Nasz stolik zabiegowy został tak skonstruowany, aby jego nóżki sprostały śliskim powierzchniom i zachowywały się stabilnie. Wszystkie dostępne produkty są nie tylko dobrze ustawne, ale również posiadają estetyczny wygląd, a co najważniejsze - zapewniają wygodę, zarówno pielęgniarkom, jak i lekarzom.

241
0
7
Internetowy sklep medyczny

Internetowy sklep medyczny

Potrzebujesz asortymentu do wyposażenia gabinetu lekarskiego, przychodni albo szpitala? Pomoże Ci w tym nasz internetowy sklep medyczny! W ofercie posiadamy zarówno odzież ochronną, środki do dezynfekcji, jak i materiały opatrunkowe czy ogniowe bańki. Sprzedajemy również sprzęt do terapii oddechowej - maski, cewniki, dreny.

24
0
8
Ortodonta Katowice

Ortodonta Katowice

Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży, ale także u dorosłych to ortodoncja. Katowice to miasto, w którym znajduje się nasz profesjonalny gabinet zajmujący się poprawą uzębienia dzieci. W dzisiejszych czasach dbanie o piękny uśmiech jest bardzo ważne, a tym właśnie zajmuje się nasz gabinet. Katowice to miasto dużych możliwości, dlatego warto, żeby nasze dzieci były pewne siebie, kiedy wkroczą w dorosłe życie. Warto więc już dziś zadbać o ich zęby!

199
0
9
Producent opakowań

Producent opakowań

Producent opakowań z tworzyw sztucznych firma P.W. Masterchem S.J. specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tworzyw sztucznych. Długie doświadczenie w branży oraz wykorzystywanie tylko najlepszych maszyn pozwala nam zagwarantować wysoką jakość tworzonych produktów. Producent opakowań z tworzyw sztucznych zaprasza.

160
0
10
Rak piersi leczenie

Rak piersi leczenie

Jeśli badania profilaktyczne, takie jak choćby mammografia, wykazały obecność nowotworu nie można się załamywać. Rak piersi, choć jest bardzo niebezpieczną chorobą może być zminimalizowany oraz pokonany. Leczenie polega na chirurgicznej interwencji w organizm mającej na celu pozbycie się newralgicznych z punktu widzenia jego rozwoju miejsc i chemioterapii. W skrajnych przypadkach stosuje się też całościowe wycięcie. W ECZ Otwock wykonujemy też USG prostaty czy choćby kurację w zakresie zakrzepicy żylnej.

157
0
11
Okulistyka Częstochowa

Okulistyka Częstochowa

W naszym salonie z okularami w Częstochowie prowadzimy sprzedaż, ale także zajmujemy się również doradztwem. Specjalnością naszej poradni specjalistycznej jest okulistyka - dobierzemy Państwu moc szkieł, a także doradzimy w wyborze oprawek. W ofercie posiadamy modele korekcyjne, przeciwsłoneczne, a także środki do ich pielęgnacji.

134
0
12
Ochrona ratownika

Ochrona ratownika

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg artykułów służących bezpieczeństwu służb awaryjnych - odzież ognioodporną, kombinezony, osłony na buty, gogle, hełmy i akcesoria. Wiemy, jak ważna jest ochrona ratownika, dlatego proponujemy produkty odznaczające się wysoką jakością i zapewniające wysokie standardy bezpieczeństwa.

510
0
13
Przenośny aparat USG

Przenośny aparat USG

Połączenie pełnej mobilności z wysoką rozdzielczością obrazu i automatycznym doborem ustawień, czynią przenośny aparat USG świetnym rozwiązaniem zarówno do małych i średnich gabinetów lekarskich, jak również szpitali. Oferowany przez nas ultrasonograf wyposażony jest w 15-calowy wyświetlacz, a także wiele rozmiarów głowic, co zapewnia kompleksowość zastosowania urządzenia. Może być bowiem stosowany przez lekarzy wielu specjalizacji - kardiologa, ginekologa, urologa i innych.

229
0
14
Endokrynolog dla dzieci

Endokrynolog dla dzieci

Niedoczynność i nadczynność tarczycy, zaburzenia dojrzewania płciowego, zbyt niski poziom hormonu wzrostu i masy urodzeniowej, to choroby układu dokrewnego. Powinny one być poddane dokładnej obserwacji i terapii. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się diagnostyką i leczeniem tego typu schorzeń w swojej warszawskiej klinice.

352
0
15
Stomatolog

Stomatolog

Nowoczesny gabinet stomatologa w Bydgoszczy "Kraina Uśmiechu" oferuje kompleksowe leczenie uzębienia i chorób jamy ustnej. Posługujemy się nowoczesnymi przyrządami i metodami. Polecamy wstrzykiwanie znieczulenia z aparatem The Wand, bez uczucia wkłucia, rozpierania i odrętwienia w znieczulanym miejscu.

569
0
16
Endermologia Poznań

Endermologia Poznań

Jednym z najczęściej spotykanych problemów Kobiet jest cellulit. Źródeł jego pojawienia się jest kilka, a do najważniejszych należą niewątpliwie zła dieta, brak ruchu, niewystarczające nawadnianie organizmu oraz antykoncepcja hormonalna. Jako profesjonaliści, w pierwsze kolejności sugerujemy wyeliminowanie wszelkich czynników, które mogą prowadzić do pojawiania się pomarańczowej skórki.

343
0
17
Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Chcesz wypocząć i poprawić trochę swoje zdrowie? W takim razie skorzystaj z oferowanych przez nas turnusów rehabilitacyjnych. Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników! Poznaj zalety zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia - razem z nami!

350
0
18
Klinika okulistyczna

Klinika okulistyczna

Klinika Okulistyczna Oculomedica w Bydgoszczy zaprasza wszystkich pacjentów z wadami wzorku na leczenie metodą laserową. Krótkowzroczność powoduje, że dobrze widzimy tylko z bliska, ponieważ rogówka skupia światło przed soczewką zamiast na niej. Korekcja kształtu rogówki przy użyciu lasera pozwala na odzyskanie prawidłowego widzenia.

364
0
19
Wybielanie zębów cena

Wybielanie zębów cena

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na skuteczne wybielanie zębów. Dzięki nam pozbędziecie się przebarwień, występujących na Waszym uzębieniu. Gwarantujemy szybkie uzyskiwanie pożądanych przez Was efektów. Cennik znajdziesz - http://perli.com.pl/cennik/

389
0
20
Protetyk Warszawa

Protetyk Warszawa

Dział medycyny, z którego każdy z nas zmuszony jest skorzystać co najmniej kilka razy w życiu to protetyka. Warszawa, z racji tego, że jest największym miastem w Polsce, oferuje też największą liczbę gabinetów stomatologicznych. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy specjalistów Dentalux w stolicy - zobacz.

599
0
21
Braunsztyn

Braunsztyn

Braunsztyn to oferta firmy Ecopol, która pozwoli się Państwu cieszyć wspaniałą, czystą wodą. Braunsztyn, który mogą u nas Państwo nabyć, jest odpowiedzialny za usuwanie żelaza i manganu z wody, szczególnie jeżeli występują one w postaci organicznej. Metoda wykorzystująca ten materiał jest bardzo wygodna ponieważ nie muszą Państwo stosować żadnych dodatkowych urządzeń.

216
0
22
Badanie słuchu Piła

Badanie słuchu Piła

Specjalistą, który zajmuje się funkcjonowaniem układu słuchu jest otolaryngolog. Piła jest naszą główną siedzibą, jednak placówki posiadamy również w wielu innych regionach. Nasz otolaryngolog przeprowadzi dokładne badanie słuchu, a w razie potrzeby dostosujemy odpowiedni aparat słuchowy. Zapraszamy!

481
0
23
Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Pomimo, że ten rodzaj uzależnienia wyniszcza nasz organizm, to jego podłoże leży w psychice człowieka. Leczenie alkoholizmu jest procesem składającym się z kilku etapów, wymagającym silnej woli, regularności oraz wsparcia najbliższych. Nasz ośrodek opracował własne metody terapii i wychodzenia z tego nałogu.

466
0
24
Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w ośrodku Terapie od Zaraz przynosi bardzo pozytywne rezultaty. Działamy przez cały rok i oferujemy zróżnicowane działania terapeutyczne, bazujące również na programach dobieranych indywidualnie. Cenimy pracę w grupach, która motywuje i wspiera osoby walczące z nałogiem.

47
0
25
Aparat rentgenowski

Aparat rentgenowski

Śródoperacyjne aparaty RTG z ramieniem C wykazują duże możliwości diagnostyczne, a także charakteryzują się doskonałą jakością obrazu i niesamowitą ergonomią. Producent zadbał również o zminimalizowanie dawki szkodliwego promieniowania, nie tracąc przy tym na jakości uzyskiwanego obrazu. Co więcej duży prześwit i głębokość, zapewniają wygodny dostęp do stołu operacyjnego.

538
0
26
Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

W naszej atrakcyjnej ofercie znalazł się specjalistyczny koncentrator tlenu. Jeżeli zależy Ci na praktycznych i funkcjonalnych rozwiązaniach, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Umożliwia on skuteczną terapię tlenową, która przyniesie pożądane rezultaty. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze oprócz koncentratora tlenu znalazło się w naszej propozycji, zapoznaj się ze stroną internetową. Znajdziesz tam szeroki wybór sprzętów w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz całkowite zadowolenie z dokonanych zakupów.

150
0
27
Wkładka wewnątrzmaciczna

Wkładka wewnątrzmaciczna

Przedstawiamy hurtownię medyczną Admed. Specjalizujemy się w dystrybucji nowoczesnych akcesoriów zabiegowych i przyrządów lekarskich dla wielu różnych specjalizacji. Wkładka wewnątrzmaciczna oferowana przez nas to jedna z trwałych metod antykoncepcyjnych, wciąż dość powszechnie wybierana przez kobiety, które nie chcą korzystać z plastrów czy pigułek. Spirala nie dopuszcza do zapłodnienia. Założyć ją, jak i zdjąć może wyłącznie lekarz. W ofercie również wiele akcesoriów jednorazowego użytku dla pacjentek.

73
0
28
Testy bezpieczeństwa www

Testy bezpieczeństwa www

Jeżeli chodzi o testy bezpieczeństwa stron www i systemów informatycznych, jesteśmy liderami w tej dziedzinie. Nasze rozwiązania są nowoczesne i skuteczne, przez co zyskujemy zaufanie coraz większej liczby klientów. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie - dołożymy wszelkich starań, by przeprowadzony przez nad audyt bezpieczeństwa sprostał Twoim oczekiwaniom.

289
0
29
Łóżka z tapicerką

Łóżka z tapicerką

Dobre łóżko tapicerowane to podstawa zdrowego snu. Nasze produkty są wykonane z wysoko gatunkowego, odpornego na zniszczenie materiału. Gwarantujemy szeroki wybór w zakresie wzornictwa i rozmiarów (łóżka jedno- i dwuosobowe), aby każdy nasz klient mógł nabyć odpowiedni do jego potrzeb produkt. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapewnij sobie komfortowy sen.

280
0
30
Tworzywa sztuczne http://www.plastem.pl/

Tworzywa sztuczne http://www.plastem.pl/

Tworzywa sztuczne są bardzo wytrzymałe. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne, ponieważ możemy je znaleźć w bardzo skomplikowanych urządzeniach oraz w tych bardzo prostych, jak na przykład rower. Jak więc widać, nie stanowi problemu znalezienie zastosowania dla danego urządzenia. Kwestia ewentualnych napraw czy konserwacji również nie powoduje kłopotów, czy nie nastręcza trudności.

153
0
31
www.mdiament.eu

www.mdiament.eu

Można współpracować z firmą, która produkuje technika diamentowa poprzez stronę internetową. Dzięki temu zaoszczędzamy czas potrzebny na dojazd. Dodatkowo jako stali klienci mamy zazwyczaj dodatkowe rabaty. Zakupiony sprzęt możemy już mieć na miejscu dzięki dostawom poprzez firmę kurierską. Dlatego odległość we współpracy z producentem tego typu narzędzi nie odgrywa znaczącej roli. Firmy bez względu na miejsce siedziby firmy obsługują całą Polskę.

398
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl