Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Dostawka Easy X Rider

Dostawka Easy X Rider

Chyba każdy rodzic spotkał się z sytuacją, w której będące na spacerze dziecko zaczęło narzekać na bolące nóżki. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być dostawka Easy X Rider, której można używać zarówno w wersji siedzącej, jak i stojącej. Jej największą zaletą jest uniwersalna budowa - dzięki niem pasuje ona niemal do wszystkich modeli wózków.

530
0
2
Jeździki dla dzieci

Jeździki dla dzieci

Oferujemy pojazdy tzw. odpychacze dla maluchów od 12-tego miesiąca życia. W naszym asortymencie znajdą Państwo też jeździki dla dzieci, które rozwiną zdolności ruchowe oraz manualne naszych pociech. Posiadamy modele w kształcie aut sportowych i rowerków biegowych. Pojazdy są odpowiednio zabezpieczone - nie ma więc ryzyka, że autko się wywróci bądź dziecko wypadnie z siedziska.

62
0
3
wózki wielofunkcyjne

wózki wielofunkcyjne

W sklepie internetowym na stronie www.babyko.pl znajdziecie państwo wszelkiego rodzaju sprzęty, akcesoria dla maleństwa. Oferujemy miedzy innymi szeroki wybór wielofunkcyjnych wózków zapewniające najmłodszym użytkownikom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wyróżniają się one nie tylko oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnością, ale także najwyższą jakością zastosowanych materiałów i precyzją wykonania. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę zamówionych u nas produktów.

33
0
4
Terapia jąkania u dzieci

Terapia jąkania u dzieci

Prowadzona przez nas szkoła świadczy pomoc osobom cierpiącym na ESBS. Terapia jąkania u dzieci i dorosłych ma na celu pomóc im nauczyć się płynnego mówienia. W naszej ofercie mamy cztery różne treningi: podstawowy, upłynniający, utrwalający oraz indywidualny, w czasie których prowadzimy ćwiczenia sytuacyjne z trenerem.

404
0
5
Domy spokojnej starości warszawa i okolice

Domy spokojnej starości warszawa i okolice

Kariera, pościg za pieniądzem, a także chęć zapewnienia jak najlepszego bytu członkom własnej rodziny, sprawiają, że często zapominamy o osobach, które wychowywały i dbały o nas kiedy my byliśmy dziećmi. Dom spokojnej starości "Rodzinny" znajdujący się w okolicy Warszawy to miejsce, w którym tworzymy dla seniorów prawdziwie rodzinną atmosferę. Jeżeli nie chcesz aby bliska Ci osoba spędzała jesień życia w samotności, możesz wykupić miejsce w naszym ośrodku. Gwarantujemy całodobową pieczę nad ich zdrowiem oraz kondycją umysłową.

158
1
6
Producent placów zabaw

Producent placów zabaw

Specjalnością naszej firmy są metalowe place zabaw. Jako ich producent przykładamy ogromną wagę do tego, by dostarczane przez nas konstrukcje były nie tylko piękne, ale także wytrzymałe. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam powstaną miejsca, w które chętnie będą odwiedzane przez wszystkie dzieci! Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

270
2
7
Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Leader School w Krakowie to miejsce, w którym poznasz tajniki angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Dzięki stuprocentowej zdawalności egzaminów i certyfikatów międzynarodowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przygotowanie na najwyższym poziomie, a to dzięki połączeniu wykwalifikowanej, doświadczonej kadry z najnowocześniejszymi metodami nauczania. Zapewniamy szybkie i efektywne kursy, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, a nawet firm.

313
2
8
Niania Warszawa

Niania Warszawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, jeśli osobą, które szukasz jest opiekunka do dziecka. Warszawa to miasto, w którym trudno znaleźć opiekunkę godną zaufania, a także taką, która troskliwie i profesjonalnie zajmie się malutkim dzieckiem. Każda nasza niania z Warszawy jest certyfikowana. Polecamy!

44
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl