Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Śpiworek Sleepee

Śpiworek Sleepee

Twoje dziecko woli spacerować po łóżku, zamiast w nim spać? Bez przerwy próbuje wejść pod kołdrę? Jeśli tak, zamiast przez całą noc je okrywać, zdecyduj się na śpiworek Sleepee. To kombinezon rosnący razem z dzieckiem - dobrze otacza ciało dziecka, jest wykonany z oddychającego materiału i nie pozwoli, by maluszek zakrył sobie buzię.

126
3
2
Akcesoria dziecięce BabyBjorn

Akcesoria dziecięce BabyBjorn

Sprzedajemy wygodne w użytkowaniu, bezpieczne akcesoria dziecięce firmy BabyBjorn. Są to między innymi bidony i kubki dla dzieci, które należy wybierać pod kątem fazy rozwoju maluszka. Zamykane buteleczki ze smoczkiem przydadzą się w oswajaniu bobasa z innym pokarmem niż z piersi mamy, kubki zaś posłużą kilkulatkowi.

117
1
3
Wyprawka do szpitala dla mamy

Wyprawka do szpitala dla mamy

Gdy dzień narodzenia Twojego dziecka zbliża się wielkimi krokami, najważniejszy jest Twój spokój i jak największy komfort. Dzięki nam wyprawka do szpitala dla mamy będzie kompletna i zapewni jej wszystko czego będzie potrzebowała dla siebie, jak i dla noworodka. Znajdziesz u nas smoczki, pieluszki, podgrzewacze i inne akcesoria.

508
1
4
Domy spokojnej starości warszawa i okolice

Domy spokojnej starości warszawa i okolice

Kariera, pościg za pieniądzem, a także chęć zapewnienia jak najlepszego bytu członkom własnej rodziny, sprawiają, że często zapominamy o osobach, które wychowywały i dbały o nas kiedy my byliśmy dziećmi. Dom spokojnej starości "Rodzinny" znajdujący się w okolicy Warszawy to miejsce, w którym tworzymy dla seniorów prawdziwie rodzinną atmosferę. Jeżeli nie chcesz aby bliska Ci osoba spędzała jesień życia w samotności, możesz wykupić miejsce w naszym ośrodku. Gwarantujemy całodobową pieczę nad ich zdrowiem oraz kondycją umysłową.

158
1
5
Producent placów zabaw

Producent placów zabaw

Specjalnością naszej firmy są metalowe place zabaw. Jako ich producent przykładamy ogromną wagę do tego, by dostarczane przez nas konstrukcje były nie tylko piękne, ale także wytrzymałe. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam powstaną miejsca, w które chętnie będą odwiedzane przez wszystkie dzieci! Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

270
2
6
Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Kraków

Szkoła językowa Leader School w Krakowie to miejsce, w którym poznasz tajniki angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Dzięki stuprocentowej zdawalności egzaminów i certyfikatów międzynarodowych jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przygotowanie na najwyższym poziomie, a to dzięki połączeniu wykwalifikowanej, doświadczonej kadry z najnowocześniejszymi metodami nauczania. Zapewniamy szybkie i efektywne kursy, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych, a nawet firm.

313
2
7
Niania Warszawa

Niania Warszawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, jeśli osobą, które szukasz jest opiekunka do dziecka. Warszawa to miasto, w którym trudno znaleźć opiekunkę godną zaufania, a także taką, która troskliwie i profesjonalnie zajmie się malutkim dzieckiem. Każda nasza niania z Warszawy jest certyfikowana. Polecamy!

44
0
8
Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki to zadanie, które coraz częściej powierzane jest profesjonalnym firmom. Decydują się na to zarówno przedsiębiorstwa, jak i prywatne osoby. Nasza firma obsługuje przeprowadzki o różnej skali. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

77
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl