Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Obozy sportowe

Obozy sportowe

Szkoła pływania Smile-Swim to nie tylko nabywanie realnych umiejętności, ale także fantastyczna zabawa i obozy sportowe! Z nami Twoje dziecko opanuje podstawowe techniki i już niedługo będzie czuło się jak ryba w wodzie! Gwarantujemy opiekę profesjonalnych instruktorów, świetnie wyposażony basen oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Podopiecznych!

109
0
2
Wyprawka dla niemowląt

Wyprawka dla niemowląt

Na naszej stronie internetowej zaprezentowany został nasz bogaty asortyment, gdzie znajdziecie Państwo liczne tekstylia i rozmaite akcesoria, jakie sprawdzą się zarówno jako wyprawka dla niemowląt, ale także jako akcesoria dla starszych dzieci. Możecie Państwo zakupić u nas w atrakcyjnych cenach liczne tekstylia dla dzieci, wykonane z tkanin bambusowych i muślinu. Zapraszamy do skorzystania z asortymentu naszego sklepu on-line i życzymy Państwu udanych zakupów.

348
0
3
Modele rc

Modele rc

Jesteśmy całkowicie przekonani, że modele RC to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim życiowa pasja. Sięgając po dowolna maszynę - helikopter, samochód lub samolot - możesz mieć całkowitą pewność, że nie tylko zmierzysz się z ogromnym wyzwaniem, ale przede wszystkim dokonasz czegoś nieprawdopodobnego.

62
0
4
Długopis 3D

Długopis 3D

Dzięki swojej łatwej obsłudze oraz ergonomicznej konstrukcji długopis 3D pozwala łatwo i sprawnie przygotować trójwymiarowy rysunek. Przygotowaliśmy szeroki zakres kolorystyczny tworzyw, aby mogli Państwo realizować nawet największe i najbardziej kreatywne pomysły. Oferujemy także praktyczne podkładki oraz kompletne zestawy.

445
0
5
Sklep z zabawkami dla dzieci

Sklep z zabawkami dla dzieci

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w zakupach razem z rodzicami. Fakt, iż mają wpływ na dokonanie jakiegoś zakupu wprowadza je w szczególny nastrój. Sklep z zabawkami dla dzieci cieszy się wśród nich ogromną popularnością i niesłabnącym zainteresowaniem. Szczególnie, iż dzisiejsze sklepy posiadają tak bogate oferty, są tu najróżniejsze zabawki.

101
0
6
Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Twoja firma wymaga przekładu dokumentów, które mają oficjalny charakter i wymagają precyzyjności? Może planujesz studia za granicą i potrzebujesz przekładu dyplomu? Oferuję tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego, które są gwarancją jakości, rzetelności i szybkości. Zajmuję się przekładem dokumentów o tematyce m.in. medycznej, specjalistycznej i technicznej. Skontaktuj się ze mną już dziś i dowiedz się więcej o mojej ofercie.

592
0
7
Kurs maturalny niemiecki

Kurs maturalny niemiecki

Już niebawem matura? Stresujesz się bo zależy Ci na przyjęciu na dobre studia? Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą na kurs maturalny podczas którego poszerzysz i utrwalisz swoją wiedzę z języka niemieckiego. Doświadczeni pedagogowie i dobrze opracowany plan nauki sprawią, że maturę zdasz z łatwością.

73
0
8
Rozwój emocjonalny dziecka

Rozwój emocjonalny dziecka

Budowanie poczucia własnej wartości u najmłodszych to bardzo długi i skomplikowany proces. W tym celu niezwykle ważny jest rozwój emocjonalny dziecka, dobre relacje z otoczeniem, a także znalezienie w sobie silnych stron. Zapraszamy na zapisanie się na nasze zajęcia wszystkie osoby zainteresowane, a także młodzież.

321
0
9
grafomotoryka ćwiczenia

grafomotoryka ćwiczenia

Sklep z pomocami logopedycznymi to miejsce, w którym można znaleźć różnorodne materiały i narzędzia wspierające rozwój mowy i komunikacji. Jedną z oferowanych usług jest również pomoc w zakresie grafomotoryki, czyli umiejętności pisania i rysowania. W sklepie można znaleźć zestawy ćwiczeń i gier, które pomagają w rozwijaniu precyzji ruchów ręki, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz grafomotoryki. Można tam również znaleźć różnego rodzaju długopisy i ołówki, które ułatwiają naukę pisania oraz kreatywnych zajęć plastycznych.

34
0
10
Niepubliczne przedszkole Warszawa

Niepubliczne przedszkole Warszawa

Jeśli szukasz dobrego miejsca dla swojej pociechy, kiedy Ty idziesz do pracy, wybierz naszą placówkę. Nasze niepubliczne przedszkole w Warszawie poleca szereg zajęć podstawowych oraz listę dodatkowych, które możesz wybrać wraz z pociechą. U nas rozwiniesz dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, zapiszesz pociechę na zajęcia sportowe czy plastyczne, a jednocześnie zapewnisz jej dobrą zabawę.

274
0
11
Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online obecnie możliwa jest w naszej szkole językowej, gdzie zarówno nasi uczniowie, jak i nauczyciele podążają zgodnie z duchem czasu. Dzięki temu nauka języka nie stanowi problemu również dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu. Nasza nauka angielskiego online oszczędza Twój czas na dojazdy!

559
0
12
Puzzle z dinozaurami

Puzzle z dinozaurami

Układanki ze zwierzętami to wspaniała zabawa dla dzieci, pozwalająca na rozwijanie umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia. Jednym z popularnych rodzajów puzzli są puzzle z dinozaurami. Dzieci mogą złożyć obrazki prehistorycznych stworzeń, wykorzystując swoją wyobraźnię i zdolności manualne. Rozwiązując takie układanki, dzieci uczą się także nazw różnych gatunków dinozaurów oraz ich cech charakterystycznych. Puzzle są także świetnym narzędziem do nauki poznawania kształtów oraz kolorów. Układanki ze zwierzętami to idealna zabawa, która urozmaici czas dziecka i rozwija jego umiejętności.

318
0
13
Niepubliczne przedszkole

Niepubliczne przedszkole

Samodzielność można rozwijać u dzieci już od najmłodszych lat. Nasze niepubliczne przedszkole oferuje pomoc w odkrywaniu zdolności podopiecznych, a także wsparcie w wykształceniu w nich poczucia sprawczości. Dbamy o to, aby dzieci nauczyły się m.in. sprzątania, podstaw gotowania oraz nabyły wrażliwość na świat.

291
0
14
Angielski dla młodzieży Warszawa

Angielski dla młodzieży Warszawa

Nasza szkoła językowa świadczy usługi z zakresu nauczania języków obcych. Przygotowaliśmy zarówno grupowe, jak i indywidualne kursy i szkolenia w naszej siedzibie ulokowanej w Warszawie. Angielski dla młodzieży wymaga profesjonalnego i cierpliwego podejścia, w które wyposażeni są nasi doświadczeni lektorzy.

596
0
15
Klub malucha Warszawa

Klub malucha Warszawa

Tańcząca Poziomka to jedyny w swoim rodzaju Klub Malucha. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się nasza placówka. To właśnie tutaj uczą się i bawią najszczęśliwsze dzieci w mieście. Byliśmy w stanie dokonać tego tylko i wyłącznie ciężką pracą. Dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze oraz świetnie dopracowanym wnętrzom i pomocom pedagogicznym możliwe było stworzenie przedszkola przyjaznego maluchom oraz najwyższej jakości zabezpieczenie ich przed wystąpieniem różnego rodzaju zagrożeń. Klub Malucha Tańcząca Poziomka zaprasza.

513
0
16
diagnoza si

diagnoza si

Gdy dziecko nietypowo się zachowuje potrzebna jest diagnoza SI. Nasi specjaliści zajmą się nią i zweryfikują, czy dziecko potrzebuje integracji sensorycznej. Oferujemy szeroki zakres usług, jak konsultacje seksuologiczne, obserwacje malucha, ADOS-2, PEP-3-PL, terapie pedagogiczne i zajęcia rewalidacyjne.

50
0
17
Producent placów zabaw

Producent placów zabaw

Specjalnością naszej firmy są metalowe place zabaw. Jako ich producent przykładamy ogromną wagę do tego, by dostarczane przez nas konstrukcje były nie tylko piękne, ale także wytrzymałe. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam powstaną miejsca, w które chętnie będą odwiedzane przez wszystkie dzieci! Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

270
2
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl