Ocena strony 3

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Rowerek trójkołowy

Rowerek trójkołowy

Proponujemy szeroki wybór akcesoriów, z których zadowolone będzie każde dziecko. Na stronie firmy Sun Baby znajdziesz między innymi rowerki trójkołowe o lekkiej konstrukcji, która ułatwia ich przenoszenie. Maja one możliwość regulacji wysokości siodełka, więc bez problemu dopasujesz je do wzrostu malucha w różnym wieku.

437
0
2
Niania Warszawa

Niania Warszawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, jeśli osobą, które szukasz jest opiekunka do dziecka. Warszawa to miasto, w którym trudno znaleźć opiekunkę godną zaufania, a także taką, która troskliwie i profesjonalnie zajmie się malutkim dzieckiem. Każda nasza niania z Warszawy jest certyfikowana. Polecamy!

44
0
3
http://www.suchemury.pl/

http://www.suchemury.pl/

Skuteczne osuszanie murów to, wbrew pozorom, bardzo zaawansowana sprawa. Dlatego warto zaufać w tym zakresie profesjonalistom! Nasza firma, w oparciu o samodzielną diagnozę, wykorzystuje do tego specjalistyczny sprzęt (system elektrofizyczny MES działający bez przerwy) i techniki (iniekcja krystaliczna). Ponadto, przy konkretnych fragmentach wymagających naszej ingerencji wykorzystujemy mikrofale. Jeśli pojawił się u Państwa taki problem i chcielibyście skutecznie go wyeliminować - służymy pomocą!

392
0
4
Filtr hepa - workiodkurzacze.pl

Filtr hepa - workiodkurzacze.pl

Wybierając odkurzacz należy zwrócić uwagę czy jest on wyposażony filtr Hepa będący powoli standardem w odkurzaczach nawet średniej klasy. Dzięki temu, że stosuje się specjalne filtry z odkurzacza nie są wydmuchiwane zarazki i roztocza co szczególnie ważne jest gdy w domu znajduje się małe dziecko lub alergik.

421
0
5
Narzędzia sklep - http://rg-narzedzia.com.pl/

Narzędzia sklep - http://rg-narzedzia.com.pl/

Szukałem miejsca, w którym mógłbym kupić odpowiednie do mojego warsztatu narzędzia. Sklep taki powinien być przede wszystkim tani i dobrze wyposażony, a więc posiadać szeroki asortyment. Mnie najbardziej interesują pneumatyczne narzędzia warsztatowe. Choć przydałyby mi się także dobra lutownica czy spawarka, chciałbym też zakupić porządne wózki narzędziowe. Tylko RG Narzędzia spełnił moje wszystkie oczekiwania.

202
0
6
http://www.achilles.gda.pl/ - Przeprowadzki krajowe

http://www.achilles.gda.pl/ - Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki to zadanie, które coraz częściej powierzane jest profesjonalnym firmom. Decydują się na to zarówno przedsiębiorstwa, jak i prywatne osoby. Nasza firma obsługuje przeprowadzki o różnej skali. Zapewniamy usługi najwyższej jakości, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

77
0
7
Lampy sufitowe - http://www.elmarco.pl/

Lampy sufitowe - http://www.elmarco.pl/

Popularne przedsiębiorstwo ElmarCo podejmuje się wszelakich starań żeby wyposażać klientów w: słupy oświetleniowe stalowe stożkowe, lampy sufitowe, oprawy Clessidra, charakterystyka źródeł światła, a także panele LED. Istnieje nieskończona liczba względów, dla których należy zajść do naszej centrali przedsiębiorstwa - atrakcyjna propozycja, efektywne wzorce działania, najkorzystniejsze ceny — zawitaj tu : Gdyńska 96, Chwaszczyno (80-209) - Pomorskie - (telefon: 585528427).

121
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl