Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Sklep z rolkami

Sklep z rolkami

Łyżworolki, wrotki czy deskorolki w ofercie naszego specjalistycznego sklepu z rolkami Bladeville.pl to sprzęt klasy światowej w swojej dziedzinie sportu. Osoby korzystające z wyrobów oferowanych przez nas producentów bardzo często są w czołówkach wyników konkursowych w sportach grupowych oraz indywidualnych. Jakość, na którą stawiają twórcy oferowanych przez nas wyrobów jest warta swojej ceny i każdy, kto zaryzykuje wydania u nas pieniędzy nie pożałuje swojej decyzji. Każda sztuka przechodzi przed produkcją seryjną wiele testów przez co jakość jest zaskakująco dobra.

234
0
2
Rolki Warszawa

Rolki Warszawa

W naszym sklepie w Warszawie znajdziesz wiele rodzajów sprzętu do sportów ekstremalnych - narty, snowboardy i rowery. Sprzedajemy również rolki różnego rodzaju: rekreacyjne, szybkie, do jazdy miejskiej lub agresywnej, a także przeznaczone specjalnie dla dzieci. Posiadamy sprzęt od renomowanych producentów, takich jak Rollerblade.

548
0
3
Skok ze spadochronu

Skok ze spadochronu

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, która organizuje niezapomniane, fantastyczne skoki spadochronowe! Obszarem, na którym skaczemy jest Śląsk. Zapraszamy więc wszystkie osoby z tego regionu spragnione przygód do przeżycia niezwykłej przygody! Oferujemy zarówno możliwość skorzystania z doświadczenia instruktora skacząc z nim w tandemie, jak również wzięcia udziału w kursie AFF.

143
0
4
Części rowerowe

Części rowerowe

Nasz wspaniały sklep internetowy oferuje Państwu najwyższej jakości sprzęt dla kolarzy, w tym części rowerowe: koła, siodełka, kierownice, hamulce, a także przerzutki. Są to doskonale działające produkty, które zapewnią wysoki komfort jazdy na dwóch kółkach. Znajdą u nas Państwo jednak nie tylko akcesoria, ale także odzież do jazdy na rowerze, kaski oraz ochraniacze. Wszystkie nasze produkty usatysfakcjonują Państwa zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym.

294
0
5
Filtry kasetowe

Filtry kasetowe

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją instalacji odpylających, których przeznaczeniem jest uzdatnianie powietrza w obiektach produkcyjnych i przemysłowych. Polecamy m.in. solidny, nowoczesny i bardzo wydajny filtr hepa, który działa niezawodnie przez długi czas. Pozwala on szybko i dokładnie usunąć szkodliwe pyły. Dysponujemy modelami kompaktowymi, kasetowymi oraz posiadającymi matę nawęglaną. Opis poszczególnych produktów zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

195
0
6
http://koralsc.pl/oferta/meble-medyczne/

http://koralsc.pl/oferta/meble-medyczne/

Nasza oferta ma na celu zapewnienie wszystkim naszym klientom jak najlepszych mebli medycznych i gastronomicznych. Wyposażenie gastronomii i wysokiej jakości meble medyczne to propozycja dla wszystkich z Państwa, którzy planują utworzyć nowy lokal lub doposażyć stary. Serdecznie zapraszamy, nawet najbardziej wymagających klientów, mając pewność, że nikogo z Państwa nie zawiedziemy.

273
0
7
Fronty do szafek kuchennych

Fronty do szafek kuchennych

Co jest takiego wyjątkowego w naszych frontach do szafek kuchennych? Przede wszystkim pozwalają one całkowicie odmienić dotychczasowy wygląd wnętrza. Są szybkie i proste w montażu. W naszej ofercie znajdują się realizacje, które pozwolą osiągnąć zarówno aranżacje klasyczne (wykończenia drewniane), jak i bardzo nowoczesne (akrylowe, lakierowane).

82
0
8
PILAWA

PILAWA

Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami dźwigów i wind oferujemy Państwu najnowsze modele i najnowsze rozwiązania techniczne. Duży nacisk kładziemy także na estetykę produktu - głownie kabiny. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Dlatego mamy dla Państwa ofertę cieszącą się szczególnym zainteresowaniem, szczególnie w przypadku wind dla niepełnosprawnych do budynków użyteczności publicznej - istnieje możliwość wykonania wystroju kabiny według projektu klienta.

61
0
9
Zawiasy do szkła

Zawiasy do szkła

W naszym asortymencie znajdą Państwo najlepszej jakości zawiasy do szkła. To produkty cieszące się dużą popularnością wśród naszych klientów. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, solidnością i stabilnością konstrukcji. Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z niej!

464
0
10
Linie diagnostyczne dla Twojego warsztatu - Cartec

Linie diagnostyczne dla Twojego warsztatu - Cartec

W szerokiej gamie urządzeń do wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oferowanych przez naszą firmę odnaleźć można między innymi nowoczesne linie diagnostyczne. Dostępne są one w wersji podłogowej oraz dzielonej. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi, oferowanymi prze nasz maszynami. Zapewniamy, że naprawdę warto!

453
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl