Ocena strony 4

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Treningi piłkarskie dla dzieci Wrocław

Treningi piłkarskie dla dzieci Wrocław

Jeżeli twój potomek uwielbia piłkę nożną i chciałby również grać, proponujemy treningi piłkarskie dla dzieci we Wrocławiu oraz Legnicy. Prowadzimy zajęcia z różnymi grupami wiekowymi i w różnych miejscowościach, a nasi trenerzy są w pełni wykwalifikowani, by jednocześnie, uczyć, wychowywać i bawić. Sprawdź nas!

252
0
2
hmb w płynie

hmb w płynie

W ofercie naszego sklepu internetowego dla wysportowanych znajdziesz rozwiązania takie jak HMB w płynie. Substancja w swoim składzie zawiera beta-hydroksy oraz beta-metylomaślan wapnia zamknięty w butelce w formie ciekłej. Preparat powinien być stosowany raz dziennie, a zalecana przyjmowana dawka to 1 ml.

98
0
3
Gogle narciarskie

Gogle narciarskie

W ofercie naszego sklepu ze sprzętem do aktywności zimowej znajdziesz również gogle narciarskie. Działają one nie tylko jako zabezpieczenie przed ewentualnym upadkiem, ale poprawiają również widoczność w okresie zimowym. Przygotowaliśmy atrakcyjne wizualnie rozwiązania dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

470
0
4
no gi jiu jitsu

no gi jiu jitsu

W naszej ofercie można znaleźć stroje do walk, w których nie stosuje się żadnych uderzeń. No gi jiu jitsu to styl, w który wpisują się dostępne na stronie modele leginsów, bluzek oraz koszulek. Wszystkie oferowane egzemplarze wykonane są wysoce elastycznego materiału, który ma płaskie szwy i sublimowaną grafikę.

395
0
5
Akcesoria łyżwiarskie

Akcesoria łyżwiarskie

W naszym sklepie internetowym oferujemy liczne dodatki dla pasjonatów jazdy na lodzie. Posiadamy akcesoria łyżwiarskie, takie jak skarpetki, medaliki i pokrowce. Dodatkowo oferujemy miękkie kapcie, które idealnie sprawdzą się po długim treningu na lodzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą mroźną ofertą.

519
0
6
Spływy kajakowe Bory Tucholskie

Spływy kajakowe Bory Tucholskie

Połączyliśmy pasję z pracą i tak powstały nasze zorganizowane spływy kajakowe w Borach Tucholskich. Miejsce to jest gratką dla wielbicieli przyrody - można tu znaleźć widłaki, rosiczki i wiele innych, rzadkich okazów roślin. Nasze wycieczki poprzedzone są szkoleniami, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy.

445
0
7
Nauka pływania Warszawa

Nauka pływania Warszawa

Dostępna w mojej ofercie nauka pływania to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na poprawności technicznej i nauczeniu się szybkiego stylu w pływaniu. Moja oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i par. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzin strony oraz kontaktu.

197
0
8
Rowery damskie

Rowery damskie

Marzysz o wyjątkowych przygodach? Pragniesz aktywnie spędzać każdą wolną chwilę? Nasze rowery damskie, które znalazły się w naszej ofercie pozwolą Ci na swobodne i efektywne pokonywanie kolejnych kilometrów. Sprawdź, która z propozycji Thirty Three będzie dla Ciebie najlepsza i sprosta Twoim oczekiwaniom. Możesz też liczyć na przystępne ceny.

65
0
9
Rowery merida

Rowery merida

Wspaniale spisują się w trakcie codziennej jazdy. Dzięki temu, iż są modelami stworzonymi z myślą o wygodzie i długotrwałej eksploatacji, mogą bez problemu służyć zarówno młodszym, jak i starszym cyklistom. Rowery Merida to również możliwość korzystania z bardzo funkcjonalnych podsystemów, które zachwycają skutecznością. Systemy przerzutkowe, trwałe tarcze hamulcowe oraz amortyzatory dysponujące dużym uskokiem - to wszystko przyczynia się do zwiększonego komfortu jazdy nowoczesnym jednośladem.

362
0
10
Fitness Club Poznań

Fitness Club Poznań

Naszym klientom zapewniamy bogaty grafik pełen zajęć sportowych różnego rodzaju oraz profesjonalną siłownię. Teraz nasz fitness club znajdziesz również w Poznaniu. Posiadamy komfortowe szatnie wyposażone w sauny i solaria oraz fitbar ze zdrowym jedzeniem. Honorujemy karty multisport. Sprawdź naszą strefę cardio oraz strefę street workout.

500
0
11
Filtry kasetowe

Filtry kasetowe

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją instalacji odpylających, których przeznaczeniem jest uzdatnianie powietrza w obiektach produkcyjnych i przemysłowych. Polecamy m.in. solidny, nowoczesny i bardzo wydajny filtr hepa, który działa niezawodnie przez długi czas. Pozwala on szybko i dokładnie usunąć szkodliwe pyły. Dysponujemy modelami kompaktowymi, kasetowymi oraz posiadającymi matę nawęglaną. Opis poszczególnych produktów zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

195
3
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl