Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Płukanie instalacji

Płukanie instalacji

Wiele osób wciąż jest przekonanych, że zakupienie nowych wymienników ciepła pomoże przy spadku temperatury wody i jej ciśnienia. Problem jednak nie znika, ponieważ winę ponosi tu kamień w przekroju rur. By faktycznie oczyścić układ, należy wykonać płukanie instalacji i zlecić ją specjalistom. Stosujemy technologię, dzięki której czyszczenie trwa tylko kilka godzin (zamiast kilku tygodni) i która nie zdziera warstwy cynku, chroniącej rury przed korozją. Dzięki nam za wiele miesięcy układ nadal będzie drożny, a jednocześnie nie zardzewieje.

226
2
2
Rozwody Lubin

Rozwody Lubin

Prowadzenie rozwodów jest niezwykłym wyzwaniem dla prawników z kancelarii Pawła Małka Polega ono nie tylko na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, występowaniem z wnioskami w imieniu klientów, ale również dostrzeżeniu i uwzględnieniu dodatkowych aspektów takiego precedensu. Często wraz z ustaniem małżeństwa należy dokonać również rozdziału majątkowego. Przygotowanie do takiego podziału musi opierać się na metaforyczności oraz dokładności. Takie aspekty, ze szczególną wrażliwością, towarzyszą również konieczności przyznania prawa do opieki nad nieletnim potomstwem.

542
1
3
Warszawa notariusz

Warszawa notariusz

W naszej kancelarii znajdą Państwo wsparcie w zakresie spraw dziedziczenia, małżeńskich i rodzinnych, ale nie tylko. Notariusz pomaga również przy sporządzaniu aktów urzędowych związanych z obsługą prawną firm, a także własnością nieruchomości i innego mienia. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

203
1
4
Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Prawo ochrony własności intelektualnej to dziedzina, która obejmuje zarówno krajowe, jak i międzynarodowe ustawodawstwo. Kancelaria rzecznika patentowego Grenda z siedzibą w Warszawie zajmuje się pomocą prawną, dla klientów, którzy zainteresowani są zarejestrowaniem wynalazku, wzoru przemysłowego czy też znaku towarowego. W ramach świadczonych usług gwarantujemy między innymi złożenie stosownej dokumentacji, a także branie udziału w rozprawach sądowych dotyczących apelacji, unieważnia, czy też naruszenia własności intelektualnej.

545
2
5
Prawnik Świdnica

Prawnik Świdnica

Jeżeli nie jesteś osobą biegłą w przepisach kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego, handlowego czy też innych dziedzinach ustawodawstwa, to niezależnie od tego czy potrzebujesz pomocy indywidualnej, czy też dla swojego przedsiębiorstwa znajdziesz ją w naszej Kancelarii. Każdy prawnik zajmujący się Państwa sprawą dokona interpretacji waszej sytuacji w oparciu o legislacyjny stan faktyczny. Może to zostać poparte wypełnieniem stosownego dokumentu, a także reprezentacją w urzędzie lub innej instytucji publicznej.

41
1
6
Kancelaria prawna Łomża

Kancelaria prawna Łomża

Nasi adwokaci pomagają zarówno osobom prywatnym, jak i korporacjom w zakresie postępowania karnego. Kancelaria prawna specjalizuje się zwłaszcza w odszkodowaniach. Wspieramy w przygotowywaniu pism, ale także reprezentujemy podczas spraw sądowych, negocjacji czy zawieraniu ważnych umów np. handlowych na terenie Łomży.

578
1
7
Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
8
Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna z Bydgoszczy zaprasza do skorzystania z naszych usług, gdzie nasi wykwalifikowani specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą oni Państwu w rozwiązaniu palących zagadnień z obszarów prawa takich jak na przykład prawo cywilne, administracyjne, spadkowe, nieruchomości czy prawo pracy.

121
0
9
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
10
www.em-stal.pl

www.em-stal.pl

Punktem docelowym przedsiębiorstwa jest posiadanie pozycji lidera na krajowym rynku producentów garaży blaszanych przez dostarczanie konkurencyjnej propozycji handlowej, która mieści wysokiej jakości blaszaki ocynkowane i akrylowe oraz wiaty. Nieskazitelna firma od początku skupia się na zapewnianiu naszym odbiorcom zestawu produktów, który podoła Państwa wysokim wymaganiom. Oferujemy owocne działanie.

373
1
11
Bramy Hormann

Bramy Hormann

Jeśli szukasz bram garażowych lub przemysłowych i jesteś z woj. kujawsko-pomorskiego zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy. To tutaj zakupisz nowoczesne bramy garażowe Hormann. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych kolorach, a także rozwiązaniach technicznych, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć ofertę, zapoznać się z cenami zajrzyj na naszą stronę internetową.

348
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl