Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Kancelaria adwokacka Warszawa

Kancelaria adwokacka Warszawa

W naszej kancelarii zajmujemy się obsługą prawną w domenie prawa rodzinnego, pracy oraz cywilnego. Zgodnie z indywidualną sytuacją klienta, nasz adwokat może prowadzić m.in. sprawy rozwodowe, separacyjne i związane z podziałem majątku lub pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej. Zajmuje się również sprawami związanymi z zatrudnieniem i mobbingiem. Wsparcie prawne dotyczy też odzyskiwania odszkodowań. Nasza siedziba zlokalizowana jest niedaleko Sądu Okręgowego w Warszawie - blisko ulicy Ogrodowej.

594
0
2
komornik w Ciechanowie

komornik w Ciechanowie

Komornik z Ciechanowa świadczy pomoc prawną i doradztwo finansowe w sprawach związanych z zadłużeniem czy licytacjami. Oferuje szeroki takie usługi, jak wsparcie w windykacjach należności, egzekucje sądowe, a także doradztwo prawne i finansowe. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, szukając optymalnych dla niego rozwiązań.

243
0
3
Radca prawny Białystok cennik

Radca prawny Białystok cennik

Radca prawny w naszej kancelarii w Białymstoku oraz cennik oferowanych przez niego usług dostępne są na naszej stronie internetowej. Nasz zespół zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych dotyczących spadków, rozwodów oraz pomiędzy spółkami czy wspólnikami firmowymi stacjonarnie oraz online. Wynagrodzenie za usługi adwokackie płacone jest z góry.

600
0
4
Kancelaria prawna Gdańsk

Kancelaria prawna Gdańsk

Prowadzona przez adwokata Małgorzatę Kwiatkowską kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych m.in. z zakresu prawa karnego, cywilnego, windykacji, czy też budowlanego klientom indywidualnym, instytucjonalnym oraz biznesowym. Ponadto w zakres usług biura wchodzi także bieżąca obsługa firm oraz pomoc przy rozwodach. Obszar działania kancelarii to Gdańsk i okolice.

271
0
5
Komornik sądowy Andrzej Lus

Komornik sądowy Andrzej Lus

Nasza kancelaria świadczy usługi egzekucyjne na terenie Warszawy Woli. Komornik Sądowy Andrzej Lus przeprowadza czynności terenowe, a także korzysta z technik stacjonarnych (internetowe rozwiązania). Nasi egzekutorzy działają na takich programach, które umożliwiają przeglądanie przez wierzyciela akt sprawy oraz ognivo, e-zus, e-cepik, ekw i pesel-net. Wszystkie pozwalają na przyspieszenie procesu określenia wielkości majątku dłużnika i na bezzwłoczne podjęcie działań rewindykacyjnych.

419
0
6
Rozwiązanie umowy najmu za porozumieniem stron

Rozwiązanie umowy najmu za porozumieniem stron

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda rozwiązanie umowy najmu za porozumieniem stron? Informacjami na ten temat dzielę się na swoim blogu adwokackim. Oprócz prezentowanych treści, skorzystać można również ze zdalnych konsultacji prawnych. Udzielam także w wsparcia w formie sporządzania dokumentów potrzebnych w trakcie udostępniania lokali mieszkalnych.

483
0
7
oprawa pogrzebu

oprawa pogrzebu

Jeśli poszukujesz godnej zaufania firmy świadczącej usługi pogrzebowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy między innymi szeroki wybór trumien wykonanych z wysokogatunkowego drewna, dostępnych w różnych wzorach oraz kolorach. Oferujemy również urny, piękne wieńce oraz wiązanki. Zajmujemy się organizacją uroczystości, wynajmem karawanów, kremacjami oraz oprawą pogrzebu.

578
0
8
Radca prawny

Radca prawny

Osoby potrzebujące doraźnego doradztwa lub stałej obsługi firmy, mogą się kontaktować z kancelarią SBBS w Nowym Sączu telefonicznie lub osobiście. Nasz radca prawny chętnie poradzi jaką formę pomocy wybrać, szczególnie przedsiębiorcom (podejmujemy się jednak również spraw dla Klientów indywidualnych). Nasze usługi obejmują takie dziedziny prawa jak: rodzinne, handlowe, gospodarcze, karne, upadłościowe i naprawcze, cywilne. Działamy w zgodzie z etyką zawodową, przestrzegamy pełnej dyskrecji i chronimy dane.

231
0
9
Adwokat rozwód Łódź

Adwokat rozwód Łódź

Ustalenie ojcostwa, przeprowadzenie adopcji, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, separacje, alimenty, ubezwłasnowolnienie... Wszystkimi wyżej wymienionymi kwestiami zajmuje się adwokat. Rozwód w Łodzi oraz inne sytuacje związane z prawem rodzinnym to sprawy, w których udzielamy porad i innej pomocy.

326
0
10
Adwokat Toruń

Adwokat Toruń

Doświadczony i profesjonalny adwokat z Torunia jest podstawą sukcesu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. W naszej kancelarii są zatrudnieni najlepsi fachowcy - osoby obdarzone wiedzą oraz zaangażowaniem. Wybierz najlepszego adwokata - jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie w pełni opłacalna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej.

268
0
11
odszkodowanie za lockdown

odszkodowanie za lockdown

Kancelaria świadczy pomoc firmom w zakresie sporządzania niezbędnych pism zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o odszkodowanie za lockdown, są zobowiązani do wypełnienia odpowiednich wniosków. Udzielamy w tym zakresie wsparcia prawniczego. Bazujemy na artykułach Kodeksu cywilnego dotyczących odpowiedzialności za stratę spowodowaną przez władzę publiczną.

537
0
12
Doradztwo prawne Bydgoszcz

Doradztwo prawne Bydgoszcz

Sale sądowe to zawsze stresujące miejsce dla każdej osoby. Od udzielanych odpowiedzi i zadawanych drugiej stronie pytań, w dużej mierze zależy to jak potoczą się losy procesu. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski świadczy doradztwo prawne. Bydgoszcz jest miastem, w którym mamy siedzibę, w najbliższej okolicy Starego Rynku. Udzielamy opinii, przygotowujemy pisma procesowe, a także przygotowujemy linię obrony dla klienta. Jeżeli jest on zainteresowany poszerzeniem zakresu usług, jesteśmy również do dyspozycji w zakresie reprezentowania go przed sądem.

262
0
13
Porady prawne Bydgoszcz

Porady prawne Bydgoszcz

Bardzo często różnego rodzaju spory z inną osobą, instytucją czy też podmiotem prywatnym wymagają wsparcia specjalisty. Porady prawne udzielane przez radcę Pawła Jurkowskiego w kancelarii w Bydgoszczy mają na celu przedstawienie możliwych ścieżek rozwiązania konfliktu. Usługa ta obejmuje między innymi takie dziedziny przepisów jak kodeks cywilny, gospodarczy i handlowy, a także ustawodawstwo konsumenckie. Usługa ta może być zarówno jednorazowa i doraźna, jak i też przybrać formę dłuższej współpracy.

501
0
14
Czynności notarialne Kraków

Czynności notarialne Kraków

Rzetelne wykonanie zleconych usług, indywidualne podejście do każdego klienta, dyskrecja i pełna ochrona danych osobowych. Przyjmujemy w kancelarii notarialnej w Krakowie. Pracują dla nas doświadczeni notariusze. Wykonują oni - zgodnie z literą prawa - czynności notarialne takie jak: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, dokonywanie poświadczeń innego typu (np. własnoręczności podpisu).

86
0
15
adwokat Pruszków

adwokat Pruszków

Dodatkowa siedziba naszej Kancelarii mieści się w Pruszkowie. Adwokat świadczy w jej ramach czynności związane z prawem gospodarczym, cywilnym oraz oświatowym, a także dotyczącym odszkodowań. Przeprowadzamy również reprezentację naszych Klientów przed Sądem oraz czynności przygotowawcze do postępowania.

539
0
16
kancelarie komornicze

kancelarie komornicze

Strona internetowa, na którą Państwa kierujemy, ma charakter informacyjny z zakresu usług prawnych, których się podejmujemy. Nasze kancelarie komornicze zajmują się między innymi egzekwowaniem orzeczeń sądowych w ramach uzyskania należnej wierzytelności od dłużnika. Ponadto urządzamy również licytacje majątków, które są podstawą spłaty długów.

368
0
17
Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa

Jedną z świadczonych przez nas usług jest obsługa prawna firm w Warszawie. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu odpowiedzi na wiele pytań związanych z procedurami rozwojowymi oraz należnościami podatkowymi względem Skarbu Państwa. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez lata praktyki pozwalają nam działać niezwykle elastycznie - z uwzględnieniem indywidualnych wymagań naszych Klientów oraz Państwa konkretnych oczekiwań.

96
0
18
adwokat prawo pracy

adwokat prawo pracy

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
19
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl