Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Prawnik Świdnica

Prawnik Świdnica

Jeżeli nie jesteś osobą biegłą w przepisach kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego, handlowego czy też innych dziedzinach ustawodawstwa, to niezależnie od tego czy potrzebujesz pomocy indywidualnej, czy też dla swojego przedsiębiorstwa znajdziesz ją w naszej Kancelarii. Każdy prawnik zajmujący się Państwa sprawą dokona interpretacji waszej sytuacji w oparciu o legislacyjny stan faktyczny. Może to zostać poparte wypełnieniem stosownego dokumentu, a także reprezentacją w urzędzie lub innej instytucji publicznej.

41
0
2
Kancelaria prawna Łomża

Kancelaria prawna Łomża

Nasi adwokaci pomagają zarówno osobom prywatnym, jak i korporacjom w zakresie postępowania karnego. Kancelaria prawna specjalizuje się zwłaszcza w odszkodowaniach. Wspieramy w przygotowywaniu pism, ale także reprezentujemy podczas spraw sądowych, negocjacji czy zawieraniu ważnych umów np. handlowych na terenie Łomży.

578
0
3
odszkodowania Warszawa

odszkodowania Warszawa

Świadczona przez kancelarię pomoc obejmuje między innymi pozyskanie od ubezpieczyciela odpowiednich świadczeń dla poszkodowanych. Odszkodowania i zadośćuczynienia, w tym po wypadkach w pracy, przysługują osobom z obrażeniami fizycznymi i psychicznymi oraz stratami majątkowymi. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie Warszawy oraz gmin Piaseczno oraz Lesznowola.

74
0
4
Kancelaria adwokacka Łódź

Kancelaria adwokacka Łódź

Znajdująca się w Łodzi kancelaria adwokacka świadczy usługi związane z bieżącą obsługą klientów indywidualnych oraz firm z zakresu prawa pracy, cywilnego, rodzinnego, a także handlowego, czy też windykacji roszczeń. Dr. Mariusz Olężałek zajmuje się opiniowaniem i sporządzaniem dokumentów, udzielaniem porad i reprezentowaniem klientów.

533
0
5
Opóźniony lot odszkodowanie

Opóźniony lot odszkodowanie

Na mocy orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej osobom podróżującym liniami lotniczymi w pewnych sytuacjach należy się odszkodowanie za opóźniony lot. Serwis Prawo Pasażera oferuje pomoc w zakresie dochodzenia rekompensaty od przewoźników, także w sytuacjach odwołania rejsu oraz odmówienia przyjęcia na pokład samolotu.

518
0
6
Adwokat

Adwokat

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
7
Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna z Bydgoszczy zaprasza do skorzystania z naszych usług, gdzie nasi wykwalifikowani specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą oni Państwu w rozwiązaniu palących zagadnień z obszarów prawa takich jak na przykład prawo cywilne, administracyjne, spadkowe, nieruchomości czy prawo pracy.

121
0
8
Adwokat prawo pracy

Adwokat prawo pracy

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz adwokat doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

159
0
9
Rozwód

Rozwód

Karolina Raszewska-Wysocka zajmuje się sprawami osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prawna w Koninie świadczy usługi z zakresu sporządzania oraz negocjowania umów, zastępowania Klientów podczas procesów sądowych administracyjnych o charakterze powszechnym oraz arbitrażowym, a także przygotowywania pism procesowych.

105
0
10
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
11
www.em-stal.pl

www.em-stal.pl

Punktem docelowym przedsiębiorstwa jest posiadanie pozycji lidera na krajowym rynku producentów garaży blaszanych przez dostarczanie konkurencyjnej propozycji handlowej, która mieści wysokiej jakości blaszaki ocynkowane i akrylowe oraz wiaty. Nieskazitelna firma od początku skupia się na zapewnianiu naszym odbiorcom zestawu produktów, który podoła Państwa wysokim wymaganiom. Oferujemy owocne działanie.

373
0
12
Bramy Hormann

Bramy Hormann

Jeśli szukasz bram garażowych lub przemysłowych i jesteś z woj. kujawsko-pomorskiego zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy. To tutaj zakupisz nowoczesne bramy garażowe Hormann. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych kolorach, a także rozwiązaniach technicznych, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć ofertę, zapoznać się z cenami zajrzyj na naszą stronę internetową.

348
0
13
Ogrodzenia z aluminium

Ogrodzenia z aluminium

Ogrodzenia z aluminium są lekkie i łatwe w montażu, a do tego niezwykle wytrzymałe nie tylko na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, ale także na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle estetyczne ogrodzenia z aluminium, które można nabyć bardzo przystępnych cenach!

198
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl