Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
kredyty frankowe Toruń

kredyty frankowe Toruń

Biorąc pożyczkę, niezależnie od jej wysokości należy liczyć się z pewnym ryzykiem. Może to oznaczać, iż spłata zadłużenia nie przebiegnie w sposób, jaki został ustalony w umowie. Dotyczy to pożyczek w obcej walucie, takich jak kredyty frankowe. Toruń to miejsce, w którym znajduje się nasza kancelaria. Adwokat pomoże Państwu w analizie umowy zawartej z bankiem, a także podpowie jak wybrnąć z kłopotów finansowych związanych ze spłatą zadłużenia.

142
0
2
Adwokat rozwód Łódź

Adwokat rozwód Łódź

Ustalenie ojcostwa, przeprowadzenie adopcji, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, separacje, alimenty, ubezwłasnowolnienie... Wszystkimi wyżej wymienionymi kwestiami zajmuje się adwokat. Rozwód w Łodzi oraz inne sytuacje związane z prawem rodzinnym to sprawy, w których udzielamy porad i innej pomocy.

326
0
3
Adwokat Toruń

Adwokat Toruń

Doświadczony i profesjonalny adwokat z Torunia jest podstawą sukcesu. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. W naszej kancelarii są zatrudnieni najlepsi fachowcy - osoby obdarzone wiedzą oraz zaangażowaniem. Wybierz najlepszego adwokata - jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie w pełni opłacalna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej.

268
0
4
ulga od długu

ulga od długu

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach finansowych. Jeśli ulga od długu to dla Państwa jedyne rozwiązanie, to nasi prawnicy mogą do tego doprowadzić. Warto skontaktować się z nami dostatecznie wcześnie, zanim zgłosi się do Państwa komornik sądowy. Udzielamy porad prawnych i finansowych, takich jak zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego.

271
0
5
Przewóz zwłok z Niemiec

Przewóz zwłok z Niemiec

Polacy stanowią dużą mniejszość narodową u naszych zachodnich sąsiadów. Wiele osób wyjeżdża tam do pracy lub zostaje na całe życie i tam umiera. Jeśli ostatnią wolą bliskiego Ci emigranta był pochówek w ziemi ojczystej, to nasza firma oferuje przewóz zwłok z Niemiec. Spełniamy wszelkie normy sanitarne UE i zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

129
0
6
Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz

W naszej Kancelarii pracują zajmujący się różnorodnymi gałęziami prawnymi adwokaci. Bydgoszcz jest miastem, w którym świadczymy swoje usługi - to właśnie tutaj możesz nas znaleźć oraz skorzystać z doraźnej pomocy prawnej! Nasz prawnik zapewni Tobie pełną, stałą obsługę prawną i indywidualne podejście do sprawy.

487
0
7
odszkodowanie za lockdown

odszkodowanie za lockdown

Kancelaria świadczy pomoc firmom w zakresie sporządzania niezbędnych pism zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedsiębiorcy, którzy ubiegają się o odszkodowanie za lockdown, są zobowiązani do wypełnienia odpowiednich wniosków. Udzielamy w tym zakresie wsparcia prawniczego. Bazujemy na artykułach Kodeksu cywilnego dotyczących odpowiedzialności za stratę spowodowaną przez władzę publiczną.

537
0
8
Doradztwo prawne Bydgoszcz

Doradztwo prawne Bydgoszcz

Sale sądowe to zawsze stresujące miejsce dla każdej osoby. Od udzielanych odpowiedzi i zadawanych drugiej stronie pytań, w dużej mierze zależy to jak potoczą się losy procesu. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski świadczy doradztwo prawne. Bydgoszcz jest miastem, w którym mamy siedzibę, w najbliższej okolicy Starego Rynku. Udzielamy opinii, przygotowujemy pisma procesowe, a także przygotowujemy linię obrony dla klienta. Jeżeli jest on zainteresowany poszerzeniem zakresu usług, jesteśmy również do dyspozycji w zakresie reprezentowania go przed sądem.

262
0
9
Porady prawne Bydgoszcz

Porady prawne Bydgoszcz

Bardzo często różnego rodzaju spory z inną osobą, instytucją czy też podmiotem prywatnym wymagają wsparcia specjalisty. Porady prawne udzielane przez radcę Pawła Jurkowskiego w kancelarii w Bydgoszczy mają na celu przedstawienie możliwych ścieżek rozwiązania konfliktu. Usługa ta obejmuje między innymi takie dziedziny przepisów jak kodeks cywilny, gospodarczy i handlowy, a także ustawodawstwo konsumenckie. Usługa ta może być zarówno jednorazowa i doraźna, jak i też przybrać formę dłuższej współpracy.

501
0
10
Czynności notarialne Kraków

Czynności notarialne Kraków

Rzetelne wykonanie zleconych usług, indywidualne podejście do każdego klienta, dyskrecja i pełna ochrona danych osobowych. Przyjmujemy w kancelarii notarialnej w Krakowie. Pracują dla nas doświadczeni notariusze. Wykonują oni - zgodnie z literą prawa - czynności notarialne takie jak: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, dokonywanie poświadczeń innego typu (np. własnoręczności podpisu).

86
0
11
adwokat Pruszków

adwokat Pruszków

Dodatkowa siedziba naszej Kancelarii mieści się w Pruszkowie. Adwokat świadczy w jej ramach czynności związane z prawem gospodarczym, cywilnym oraz oświatowym, a także dotyczącym odszkodowań. Przeprowadzamy również reprezentację naszych Klientów przed Sądem oraz czynności przygotowawcze do postępowania.

539
0
12
kancelarie komornicze

kancelarie komornicze

Strona internetowa, na którą Państwa kierujemy, ma charakter informacyjny z zakresu usług prawnych, których się podejmujemy. Nasze kancelarie komornicze zajmują się między innymi egzekwowaniem orzeczeń sądowych w ramach uzyskania należnej wierzytelności od dłużnika. Ponadto urządzamy również licytacje majątków, które są podstawą spłaty długów.

368
0
13
Obsługa prawna firm Warszawa

Obsługa prawna firm Warszawa

Jedną z świadczonych przez nas usług jest obsługa prawna firm w Warszawie. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu odpowiedzi na wiele pytań związanych z procedurami rozwojowymi oraz należnościami podatkowymi względem Skarbu Państwa. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez lata praktyki pozwalają nam działać niezwykle elastycznie - z uwzględnieniem indywidualnych wymagań naszych Klientów oraz Państwa konkretnych oczekiwań.

96
0
14
Nowoczesne nagrobki

Nowoczesne nagrobki

Mieszcząca się w Strzegomiu firma SIGNIA specjalizuje się w branży kamieniarskiej, realizując zarówno zlecenia Klientów indywidualnych, jak i dużych Inwestorów. Jedną z głównych części naszej działalności są nowoczesne nagrobki, które jesteśmy w stanie wykonać zgodnie z oczekiwaniami Zleceniodawcy. Oferujemy płyty o wielkości 190x100, 245x125 oraz 190x150, ale możemy zrealizować również zamówienia dostosowane do spersonalizowanych potrzeb. Zajmujemy się także sprzedażą grobów dziecinnych oraz urn.

379
0
15
Warszawa notariusz

Warszawa notariusz

W naszej kancelarii znajdą Państwo wsparcie w zakresie spraw dziedziczenia, małżeńskich i rodzinnych, ale nie tylko. Notariusz pomaga również przy sporządzaniu aktów urzędowych związanych z obsługą prawną firm, a także własnością nieruchomości i innego mienia. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

203
1
16
adwokat prawo pracy

adwokat prawo pracy

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
17
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
18
Blaszaki

Blaszaki

Wiele firm oferuje zestandaryzowany zestaw produktów, z czym wiążą się problemy klienta, gdy chciałby lepiej go spersonalizować. Postanowiliśmy dać więc Państwu możliwość, byście, przy użyciu naszego specjalnego kalkulatora, mogli garaże blaszane firmy EM-STAL zamawiać wraz z autorskim określeniem tego, jakie dokładnie powinny być ich wymiary i inne cechy. W grę wchodzi między innymi brama uchylna, dodatkowe drzwi czy okno z klapą. Daje to Wam gwarancję, że nasza usługa dokładnie wpisze się w Wasze potrzeby. Do tego ceny są bardzo korzystne.

373
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl