Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Kancelaria adwokacka Łódź

Kancelaria adwokacka Łódź

Znajdująca się w Łodzi kancelaria adwokacka świadczy usługi związane z bieżącą obsługą klientów indywidualnych oraz firm z zakresu prawa pracy, cywilnego, rodzinnego, a także handlowego, czy też windykacji roszczeń. Dr. Mariusz Olężałek zajmuje się opiniowaniem i sporządzaniem dokumentów, udzielaniem porad i reprezentowaniem klientów.

533
0
2
Adwokat Maciej Grzelak

Adwokat Maciej Grzelak

Świadczone usługi obejmują między innymi dochodzenie odszkodowań, przygotowywanie projektów umów spółek, a także ich rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kancelaria Adwokacka Grzelak w Bydgoszczy reprezentuje również Klienta w postępowaniu administracyjnym oraz egzekucyjnym przed organami sądowymi wszystkich instancji.

151
0
3
Kancelaria prawna Kraków

Kancelaria prawna Kraków

Znajdująca się w Krakowie kancelaria prawna, w której uzyskają państwo pomoc zakresie prawa cywilnego lub karnego. Nasi adwokaci podejmują się zarówno reprezentowania klientów przed sądami, jak również pełnej opieki prawnej nad ich sprawami. Dotyczy to zarówno sporządzania wniosków, jak i usług związanych z doradztwem.

363
0
4
Opóźniony lot odszkodowanie

Opóźniony lot odszkodowanie

Na mocy orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej osobom podróżującym liniami lotniczymi w pewnych sytuacjach należy się odszkodowanie za opóźniony lot. Serwis Prawo Pasażera oferuje pomoc w zakresie dochodzenia rekompensaty od przewoźników, także w sytuacjach odwołania rejsu oraz odmówienia przyjęcia na pokład samolotu.

518
0
5
Adwokat

Adwokat

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
6
Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna z Bydgoszczy zaprasza do skorzystania z naszych usług, gdzie nasi wykwalifikowani specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą oni Państwu w rozwiązaniu palących zagadnień z obszarów prawa takich jak na przykład prawo cywilne, administracyjne, spadkowe, nieruchomości czy prawo pracy.

121
0
7
Adwokat prawo pracy Warszawa

Adwokat prawo pracy Warszawa

Nasza kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa pracy. Opiniujemy, negocjujemy i przygotowujemy dokumentację prawno-pracowniczą, w tym umów cywilnoprawnych (dzieł, zlecenia, o współpracy, o świadczenie usług, kontrakty menedżerskie). Nasz adwokat doradza w zakresie form zatrudniania i zwalniania. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

159
0
8
Rozwód

Rozwód

Karolina Raszewska-Wysocka zajmuje się sprawami osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prawna w Koninie świadczy usługi z zakresu sporządzania oraz negocjowania umów, zastępowania Klientów podczas procesów sądowych administracyjnych o charakterze powszechnym oraz arbitrażowym, a także przygotowywania pism procesowych.

105
0
9
Adwokat

Adwokat

Zapraszamy serdecznie do skorzystania usług naszej kancelarii adwokackiej. Należy do nich między innymi windykacja. Poznań to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Prowadzimy w nim nie tylko sprawy gospodarcze, ale również szeroki zakres innego typu spraw. Windykacja to jednak nasza specjalność. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu.

480
0
10
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
11
www.em-stal.pl

www.em-stal.pl

Punktem docelowym przedsiębiorstwa jest posiadanie pozycji lidera na krajowym rynku producentów garaży blaszanych przez dostarczanie konkurencyjnej propozycji handlowej, która mieści wysokiej jakości blaszaki ocynkowane i akrylowe oraz wiaty. Nieskazitelna firma od początku skupia się na zapewnianiu naszym odbiorcom zestawu produktów, który podoła Państwa wysokim wymaganiom. Oferujemy owocne działanie.

373
0
12
Bramy Hormann

Bramy Hormann

Jeśli szukasz bram garażowych lub przemysłowych i jesteś z woj. kujawsko-pomorskiego zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy. To tutaj zakupisz nowoczesne bramy garażowe Hormann. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych kolorach, a także rozwiązaniach technicznych, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć ofertę, zapoznać się z cenami zajrzyj na naszą stronę internetową.

348
0
13
Ogrodzenia z aluminium

Ogrodzenia z aluminium

Ogrodzenia z aluminium są lekkie i łatwe w montażu, a do tego niezwykle wytrzymałe nie tylko na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, ale także na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle estetyczne ogrodzenia z aluminium, które można nabyć bardzo przystępnych cenach!

198
0
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl