Ocena strony 9

Ocena modeartora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
kancelarie komornicze

kancelarie komornicze

Strona internetowa, na którą Państwa kierujemy, ma charakter informacyjny z zakresu usług prawnych, których się podejmujemy. Nasze kancelarie komornicze zajmują się między innymi egzekwowaniem orzeczeń sądowych w ramach uzyskania należnej wierzytelności od dłużnika. Ponadto urządzamy również licytacje majątków, które są podstawą spłaty długów.

368
0
2
Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Jedną z świadczonych przez nas usług jest obsługa prawna firm. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu odpowiedzi na wiele pytań związanych z procedurami rozwojowymi oraz należnościami podatkowymi względem Skarbu Państwa. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez lata praktyki pozwalają nam działać niezwykle elastycznie - z uwzględnieniem indywidualnych wymagań naszych Klientów oraz Państwa konkretnych oczekiwań.

96
0
3
Loteria audioteksowa

Loteria audioteksowa

Nasza działalność ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do porad, a także możliwości skorzystania z prowadzenia postępowania sądowego lub administracyjnego w zakresie prawa nieruchomości, umów, handlowego i gospodarczego, a także administracyjnego. Nasza kancelaria podejmuje się także spraw związanych z grami hazardowymi, w ramach których obsługiwane są przez nas loteria audiotekstowa i promocyjna. Zajmujemy się zarówno sporządzaniem regulaminów, jak i pełnym nadzorem.

108
0
4
Kancelaria notarialna Łódź

Kancelaria notarialna Łódź

Sporządzamy umowy, oświadczenia, testamenty, odpisy, protesty weksli, a także poświadczenia. Kancelaria notarialna w Łodzi oferuje również swoim klientom usługę przechowania zarówno dokumentów i papierów wartościowych, jak i środków pieniężnych, a także spisywanie protokołów ze zgromadzeń spółki, wspólnot mieszkaniowych i nie tylko.

246
0
5
Nowoczesne nagrobki

Nowoczesne nagrobki

Mieszcząca się w Strzegomiu firma SIGNIA specjalizuje się w branży kamieniarskiej, realizując zarówno zlecenia Klientów indywidualnych, jak i dużych Inwestorów. Jedną z głównych części naszej działalności są nowoczesne nagrobki, które jesteśmy w stanie wykonać zgodnie z oczekiwaniami Zleceniodawcy. Oferujemy płyty o wielkości 190x100, 245x125 oraz 190x150, ale możemy zrealizować również zamówienia dostosowane do spersonalizowanych potrzeb. Zajmujemy się także sprzedażą grobów dziecinnych oraz urn.

379
0
6
Płukanie instalacji

Płukanie instalacji

Wiele osób wciąż jest przekonanych, że zakupienie nowych wymienników ciepła pomoże przy spadku temperatury wody i jej ciśnienia. Problem jednak nie znika, ponieważ winę ponosi tu kamień w przekroju rur. By faktycznie oczyścić układ, należy wykonać płukanie instalacji i zlecić ją specjalistom. Stosujemy technologię, dzięki której czyszczenie trwa tylko kilka godzin (zamiast kilku tygodni) i która nie zdziera warstwy cynku, chroniącej rury przed korozją. Dzięki nam za wiele miesięcy układ nadal będzie drożny, a jednocześnie nie zardzewieje.

226
2
7
Rozwody Lubin

Rozwody Lubin

Prowadzenie rozwodów jest niezwykłym wyzwaniem dla prawników z kancelarii Pawła Małka Polega ono nie tylko na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, występowaniem z wnioskami w imieniu klientów, ale również dostrzeżeniu i uwzględnieniu dodatkowych aspektów takiego precedensu. Często wraz z ustaniem małżeństwa należy dokonać również rozdziału majątkowego. Przygotowanie do takiego podziału musi opierać się na metaforyczności oraz dokładności. Takie aspekty, ze szczególną wrażliwością, towarzyszą również konieczności przyznania prawa do opieki nad nieletnim potomstwem.

542
1
8
Warszawa notariusz

Warszawa notariusz

W naszej kancelarii znajdą Państwo wsparcie w zakresie spraw dziedziczenia, małżeńskich i rodzinnych, ale nie tylko. Notariusz pomaga również przy sporządzaniu aktów urzędowych związanych z obsługą prawną firm, a także własnością nieruchomości i innego mienia. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

203
1
9
adwokat prawo pracy

adwokat prawo pracy

Udzielamy konsultacji, przygotowujemy pozwy oraz innego rodzaju formalności, między innymi odpowiedzi. Porady prawne w Bydgoszczy skierowane są szczególnie do osób wnoszących o rozwód, dotyczą jednak również dziedzina prawa cywilnego, karnego, pracy, administracyjnego. Nasz adwokat zastąpi klienta w sądzie.

189
0
10
Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna Bydgoszcz

Kancelaria prawna z Bydgoszczy zaprasza do skorzystania z naszych usług, gdzie nasi wykwalifikowani specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Pomogą oni Państwu w rozwiązaniu palących zagadnień z obszarów prawa takich jak na przykład prawo cywilne, administracyjne, spadkowe, nieruchomości czy prawo pracy.

121
0
11
Mariall - Koce

Mariall - Koce

Sklep internetowy Mariall poleca Państwu swoje wspaniałe produkty. Znajdą u nas Państwo koce, narzuty, pościele dla dzieci i dla dorosłych oraz wiele innych tego typu produktów. Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na wspaniałe i niezwykle miękkie koce, które są lekkie, ale za razem bardzo ciepłe. Zapewne usatysfakcjonują również Państwa kolory naszych produktów: żywe i jasne, albo delikatne i stonowane, w zależności od potrzeba aranżacyjnych pokoju, w którym dany produkt ma się znajdować.

471
0
12
Blaszaki

Blaszaki

Punktem docelowym przedsiębiorstwa jest posiadanie pozycji lidera na krajowym rynku producentów garaży blaszanych przez dostarczanie konkurencyjnej propozycji handlowej, która mieści wysokiej jakości blaszaki ocynkowane i akrylowe oraz wiaty. Nieskazitelna firma od początku skupia się na zapewnianiu naszym odbiorcom zestawu produktów, który podoła Państwa wysokim wymaganiom. Oferujemy owocne działanie.

373
1
13
Bramy Hormann

Bramy Hormann

Jeśli szukasz bram garażowych lub przemysłowych i jesteś z woj. kujawsko-pomorskiego zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy. To tutaj zakupisz nowoczesne bramy garażowe Hormann. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych kolorach, a także rozwiązaniach technicznych, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć ofertę, zapoznać się z cenami zajrzyj na naszą stronę internetową.

348
1
Wszelkie prawa © www.flakmecz.pl